Tehnicka pitanja o DL/KLV motorima

Boogie said:
A viđe ih kako se naslađuju!  :mrgreen:
..bože sačuvaj  :angel:  ..nego razbijamo mitove o tome kak kenji ne odlazi korpa..i kak je općenito bolja od somare  :LOL:  :jesus:
 
poznat motocikl?

 

Attachments

  • v strom.jpg
    v strom.jpg
    429 KB · Views: 172
Zorro said:
..bože sačuvaj  :angel:  ..nego razbijamo mitove o tome kak kenji ne odlazi korpa..i kak je općenito bolja od somare  :LOL:  :jesus:



U ovih godinu i po dana koliko radim u Suzukija, prodao sam 3 korpe za stariju generaciju Stroma 1000.. Nisam nijednu za 650..Niti smo naišli na takav kvar u servisu..Ali eto..Sve se može pokvariti..
 
  • Like
Reactions: strasilo
Poz ekipa.Jučer bio pogledati jednog stroma 650 traveler,2011 god i 44 tkm.Nismo ga uspjeli upalit, kaže vlasnik da ga nije palio 2 mj.,ali je akumulator bio spojen na punjač.Kad se okrene kontakt,kazaljke ne naprave check i ne čuje se pumpa od goriva. Probao sam ga i na guranje par puta,ali ništa.
 
Poz ekipa.Jučer bio pogledati jednog stroma 650 traveler,2011 god i 44 tkm.Nismo ga uspjeli upalit, kaže vlasnik da ga nije palio 2 mj.,ali je akumulator bio spojen na punjač.Kad se okrene kontakt,kazaljke ne naprave check i ne čuje se pumpa od goriva. Probao sam ga i na guranje par puta,ali ništa.
Vjerojatno je akumulator mrtav, nema veze što je bio spojen na punjač.
 
  • Like
Reactions: Moki
U potrazi za stromom išao prolistat temu, jel moguće da se stromovi toliko ne kvare da je post na prethodnoj stranici iz 2012? :p
 
Pozz.. Koje gume za stroma 650?dunlop roadsmart 3, metzeler tourance, metzeler tourance Next ili nešto drugo? Hvala. L. P.
 
Pozz.. Koje gume za stroma 650?dunlop roadsmart 3, metzeler tourance, metzeler tourance Next ili nešto drugo? Hvala. L. P.
Zavisi kakvog terena se drzis u postocima vise ...
 
Onda ... Dunlop Trailsmart Max ... ,ja koristim drugi set... meni su odlicne...recimo 80 % asfalt., 20 % makadam,dobre za suho a i za mokro... ,cijena dobra...al opet stvar izbora... novo je novo... ;)
 
  • Like
Reactions: hat
Slažem se za Dunlop, imao Trailmax TR91, pa Trailsmart sada Trailsmart Max sve odlične.
Kod mene samo prednji kotač jer nema dim. za moju zadnju felgu.
 
  • Like
Reactions: hat
Evo ih...prije misec dana stavljene...samo 5 min.voznje da se malo zagriju i mores po plafonu voziti kako lipe...
 

Attachments

  • 20201111_142740.jpg
    20201111_142740.jpg
    193.8 KB · Views: 9
  • 20201111_142751.jpg
    20201111_142751.jpg
    198 KB · Views: 8
  • Like
Reactions: hat
Koliko km napravite sa punim rezervarom normalne vožnje(malim stromom)?kolko litara je rezerva? Ja sam danas napravil 365 km kad je počela treptati rezerva te sam stao da napunim gorivo.. Do vrha je stalo 16,5l benzina.. Strom 650 2006..po takvom je bilo još 5,5l u rezervoaru? Moguće?
 
Koliko km napravite sa punim rezervarom normalne vožnje(malim stromom)?kolko litara je rezerva? Ja sam danas napravil 365 km kad je počela treptati rezerva te sam stao da napunim gorivo.. Do vrha je stalo 16,5l benzina.. Strom 650 2006..po takvom je bilo još 5,5l u rezervoaru? Moguće?
Znači punim rezervarom cca500km?
 
Koliko km napravite sa punim rezervarom normalne vožnje(malim stromom)?kolko litara je rezerva? Ja sam danas napravil 365 km kad je počela treptati rezerva te sam stao da napunim gorivo.. Do vrha je stalo 16,5l benzina.. Strom 650 2006..po takvom je bilo još 5,5l u rezervoaru? Moguće?
To je OK.,ta potrosnja je normalna jer si vozio normalno,do 100 na sat ...
 
  • Like
Reactions: hat