tehnicki pregled

Jedino ne kužim na kojeg Škaru misli. Ak je onaj zagrebački onda O.K. Ak misli na našeg osječkog, taj je i dalje doktor što se tiče vožnje za 98,7% motorista u lijepoj našoj.
 
  • Like
Reactions: Spider
Ne brini, mi u Zagrebu kao ni oni u Dojčlandu ne znamo osječkog Škaru :mrgreen: a i stvarno treba biti poseban da se u kontekstu teh. pregleda spominje neki drugi Škaro.:p
 
A šta ja znam, još uvijek pričamo o pregledu vozila? Ili smo prešli na pregled radnih kolegica?
 
Bio prekjucer na teh nista nisu pitali za zadnje žmige ni nosac tablice samo da li je auspuh upisan.
 
CVH je kujac prema njemačkim uhljebima kaj rade tehnički i odobravaju kajmoš imat a kaj ne.

Stanice za tehnički se razlikuju od sela do sela, svaki kreten u plavoj kuti tumači propis kak mu se digne.

Zadnja “ideja” koju imaju je da će debil u plavoj kuti trebat sjest na tvoj motor i ”istestirat” da li je neka guma dobra za tvoj motor. Pa si ti sad zamišljaj kaj bu debil u plavoj kuti tipa Škaro radio da to ”utvrdi”

Dakle, ne se ugledat u nemačku, tamoje debilizam poprimio jednu novu dimenziju



Srki
moj susjed već 3 godine obnavlja registraciju a motor mu je ovdje, njemačke table.. kaže samo plati osiguranje i produži reg bez da motor uopće vozi u njemačku na tehnički, motor je 2006 godište. Neznam kako i šta on napravi ali znam sa sigurnošću da motor nije u zadnje 3 godine vozio u njemačku i da je uredno registriran
 
CVH je kujac prema njemačkim uhljebima kaj rade tehnički i odobravaju kajmoš imat a kaj ne.

Stanice za tehnički se razlikuju od sela do sela, svaki kreten u plavoj kuti tumači propis kak mu se digne.

Zadnja “ideja” koju imaju je da će debil u plavoj kuti trebat sjest na tvoj motor i ”istestirat” da li je neka guma dobra za tvoj motor. Pa si ti sad zamišljaj kaj bu debil u plavoj kuti tipa Škaro radio da to ”utvrdi”

Dakle, ne se ugledat u nemačku, tamoje debilizam poprimio jednu novu dimenziju



Srki
Na moj nece sjesti niti ce nesto isprobavali, moze kao kad prodajem motor, daj pare pa probaj inace neka odjebu
 
  • Like
Reactions: prpa
moj susjed već 3 godine obnavlja registraciju a motor mu je ovdje, njemačke table.. kaže samo plati osiguranje i produži reg bez da motor uopće vozi u njemačku na tehnički, motor je 2006 godište. Neznam kako i šta on napravi ali znam sa sigurnošću da motor nije u zadnje 3 godine vozio u njemačku i da je uredno registriran


Ali zato radi tehnicki ovdje, pa mu priznaju njemačkoj poslje...
 
Ali zato radi tehnicki ovdje, pa mu priznaju njemačkoj poslje...
ne radi tehnički ovdje, motor mu je u bih, vozi ga samo ljeti kad dođe. donese naljepnicu i to je to. sestra mi je isto dovezla auto u hr da imaju kad dođu tu.Isto kažu da ne voze na tehnički a produžuju reegistraciju ,ima neka caka
 
ne radi tehnički ovdje, motor mu je u bih, vozi ga samo ljeti kad dođe. donese naljepnicu i to je to. sestra mi je isto dovezla auto u hr da imaju kad dođu tu.Isto kažu da ne voze na tehnički a produžuju rtegistraciju ,ima neka caka

Vj je neki noviji motor pa nema tehnicki.
Sad nezz do koliko je to kod njih mozda 6 god?
 
Vj je neki noviji motor pa nema tehnicki.
Sad nezz do koliko je to kod njih mozda 6 god?
kao što sam napisao motor mu je 2006 god, pitao sam ga kako to radi, kaže ima legalan način i onaj drugi...malo skuplji
 
WIn win situacija... rođo dobije 100 ojra za naljepnicu a lik regu za motor koji ionako nije u Njemačkoj pa nema ni brige za posljedice. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: elektricar86
moj susjed već 3 godine obnavlja registraciju a motor mu je ovdje, njemačke table.. kaže samo plati osiguranje i produži reg bez da motor uopće vozi u njemačku na tehnički, motor je 2006 godište. Neznam kako i šta on napravi ali znam sa sigurnošću da motor nije u zadnje 3 godine vozio u njemačku i da je uredno registriran

ili si ti nesto krivo razumio ili ti on laze u facu:mrgreen:

Motor svake 2 godine mora na tehnicki pregled, nema Boga da ces ga regat bez tehnickog, dakle ova varijanta "Motor u Bosni, a on donosi naljepnicu" je za prica za raju

osiguranje se placa svake godine i to ne od dana tehnickog nego za kalendarsku godinu



Srki
 
ma pričaj ti šta hoćeš, taj motor je preko 3 godine u bih znam jer sam i ja tada nekako kupio svoj motor. nije ga vozio u njemačku jer je njemu puno i 50 km odvoziti u komadu a sad motor vrijedan 2000-3000 e vozat tamo amo svako malo neznam koliko je isplativo. znam sa sigurnošću da je registriran na njemačke table jer smo nedavno išli preko granice i hr policija mu je gledala papire i uredno ga pustila.Osiguranje bar nije problem, slika prometne i riješene stvar
 
Last edited: