tehnicki pregled

Pozdrav imam yamahu r1 2003 zanima me dali cu moci registrirati motor ako imam prednje drugacije zmigavce od zadnjih? Original nosac ima drugacije zmigavce malo su veci od prednjih, zanima me dali ce me zezat za to, prednji imaju broj i sve.. Inace imam drugi nosac ovaj nosac original bi koristio samo za tehnicki
 
Hoće, moj prijatelj je morao kupiti originalne stražnje žmigavce na NC750, bili lani zajedno na regi i srušio ga.
 
  • Like
Reactions: Karlo9696
Pozdrav imam yamahu r1 2003 zanima me dali cu moci registrirati motor ako imam prednje drugacije zmigavce od zadnjih? Original nosac ima drugacije zmigavce malo su veci od prednjih, zanima me dali ce me zezat za to, prednji imaju broj i sve.. Inace imam drugi nosac ovaj nosac original bi koristio samo za tehnicki
Ako su zadnji original, a prednji nisu neki mini/LED/u oklopu i imaju E oznaku, ne bi tribalo bit problema.
 
  • Like
Reactions: Karlo9696 and go-go
Hvala dečki kupio prednje zmigavce isto original prosao sam jeftino pa ono da me ne zeza, hvala jos jednom na misljenjima
 
Imao sam različite naprijed i natrag, tada je još i prolazilo na tehničkom ali je izgledalo bzvz i od tada sva 4 u kompletu kupujem.
 
Skidam kapu ovima na tehničkom, najjači su! Naklon do poda! Predajem se :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Jučer frend išao na tehnički, u prometnoj upisan Akrap kojeg je u međuvremenu prodao i on stavio originalni auspuh na Ninju, ima auspuh svoj broj, jbga sve original, nema dalje.
Kaže mu djelatnik da originalni auspuh mora na homologaciju, dodatno plaćanje i čekanje odobrenja 5 dana.
Tko zna, možda i ne prođe homologaciju... :ROFLMAO:

Putine jarane, bacaj bombu
 
.
 

Attachments

  • Screenshot_20211008-204608_Chrome.jpg
    Screenshot_20211008-204608_Chrome.jpg
    645.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Skidam kapu ovima na tehničkom, najjači su! Naklon do poda! Predajem se :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Jučer frend išao na tehnički, u prometnoj upisan Akrap kojeg je u međuvremenu prodao i on stavio originalni auspuh na Ninju, ima auspuh svoj broj, jbga sve original, nema dalje.
Kaže mu djelatnik da originalni auspuh mora na homologaciju, dodatno plaćanje i čekanje odobrenja 5 dana.
Tko zna, možda i ne prođe homologaciju... :ROFLMAO:

Putine jarane, bacaj bombu

vrhunac hrvatskog debilizma
 
Prije godinu dana atestirao auspuh (Leo VInce).
Izricito sam pitao jeli sad mogu "voziti" original i atestirani.
Tip sta radi ateste mi odgovorio: "Sad mozes jedan ili drugi po volji."

J. L. Z-bunjenoga
 
Ako motor u originalu nema e oznake, da li se može legalno voziti s bilo kojim drugim auspuhom bez e oznake? Pitam za prijatelja :mrgreen:
 
Skidam kapu ovima na tehničkom, najjači su! Naklon do poda! Predajem se :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Jučer frend išao na tehnički, u prometnoj upisan Akrap kojeg je u međuvremenu prodao i on stavio originalni auspuh na Ninju, ima auspuh svoj broj, jbga sve original, nema dalje.
Kaže mu djelatnik da originalni auspuh mora na homologaciju, dodatno plaćanje i čekanje odobrenja 5 dana.
Tko zna, možda i ne prođe homologaciju... :ROFLMAO:

Putine jarane, bacaj bombu
Potpuno logično.
Podržavam.
 
Nema tu puno veze, kako su raspoloženi, mogu kako im se hoće, ne da ti prolaz i možeš se slikat.
Moj motor sve tvornički, lik me pita za zatamnjene žmigavce spojene sa štop lampom i zadnjim svjetlom kao gdje su pokazivači smjera, pa reko tamo gdje su bili od prvog dana kad su napravili motor u tvornici.
Onda je lik išao tražiti fotografije valjda ili video od motora i ništa ni riječi nije rekao više, udario štambilj i vozim se dalje.
Svaki radi što ga volja, kao i svuda kod nas gdje god kreneš, kako je tko raspoložen da si u glavi protumači neki članak što netko negdje napisao tako radi, i ti možeš plakat od muke i crtat i objašnjavat do mile volje, onda dođeš drugi dan drugome u smjenu i sve super.
 
Skidam kapu ovima na tehničkom, najjači su! Naklon do poda! Predajem se :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Jučer frend išao na tehnički, u prometnoj upisan Akrap kojeg je u međuvremenu prodao i on stavio originalni auspuh na Ninju, ima auspuh svoj broj, jbga sve original, nema dalje.
Kaže mu djelatnik da originalni auspuh mora na homologaciju, dodatno plaćanje i čekanje odobrenja 5 dana.
Tko zna, možda i ne prođe homologaciju... :ROFLMAO:

Putine jarane, bacaj bombu
To je neki retardirani nadzornik tehničkog pregleda, šerif u svojoj butigi. original je original, upisuje se ono što nije original ali je homologirano za taj tip vozila. Pitao bih bisera da li kada se upiše nova dimenzija guma, može li se voziti i na originalnim dimenzijama, ili se to više ne smije.
 
Last edited:
To za auspuh je glupost...al ne treba ih napadat jer recu da nesto nije original pa idu provjeravati...pa nitko nezna sve o svakom motoru, a njih su toliko stisli da se boje za posao
 
Pozdrav, eto bio prekjučer na regi, dakle, na istom mjestu kao i svake godine, mladi neki majstor, dao kontakt i popisuje km, kaže upalite motor, upalio, žmigavci svjetla štop, gasi. I sad kreće saginjanje i gledanje auspuha, i nikako nać broj, da mu olakšam, velim nema straha, na ovom motoru je sve tvornički, svake godine sam kod vas na regi, ali ne..... fotografira on to sve iz bliza.... ok bilo sve, platio i otišao doma.
btw sve zajdno me koštalo 1700 kn, izgleda da su i oni poskupili, nisam ništa pitao, jbg. platiš koliko kažu samo da udari taj 7 štambilj i gas dalje.
 
Dodem na regu i kazu NE imas negativan atest ispiha iz 2020 i to je po novom vidljivo u sustavu tako da prvo atest pa sve ostalo...
 
  • Haha
Reactions: Luke