tehnicki pregled

Žaba said:
prije 10 dana sam imao isti takav slucaj. dodem na tehnicki kaze covjek ne valja nosac, nije orginal. ovo drugo mi nije nista gledo, kaze samo to napravi.reko svake godine je bilo ok, sad ove od jednom ne valja... dopizdi mi i odem odmah na drugi tehnicki, reko ko jebe 120 kn prijave, samo da rjesim to.kad tamo jos vece sranje.kao oni su svi medusobno povezani i ovaj na drugom tehnickom je vidio da sam maloprije bio na tehnickom, i kaze mi gle ja bi te inace pustio al sada moram sve provjeriti da mene nebi slucajno neko zajebavo. zadnji smigavci nisu bili dobri, nosac, rucka od kavcila je bila mrvicu spigana, sve je to posliko i reko da napravim, i nosac tak i tak, i da dodem kad rjesim.i jos kao motor nema tablicu za decibele za buku pa su jos to trazili pol sata kaj sad s tim...dodem za dva dana, sve ok.tip me pusti kad me zovu na kucni doma, za  15 min da se vratim da nes nije ok.ja dodem nazad nesto kao ne valja sa brojem sasije jer ne moze pocinjat taj model sa brojem 4, jer kao po tome ima vise kw nego kaj postoji uopce.i ostavi motor tamo i cijeli drugi dan zajebancije zvanja u zagreb,slikanja, da mi nakon 5 sati uspjeli rjesit to i kao sve je ok.a motor je normalno registriran vec 10 godina i sad odjednom neko se sjeti nekih gluposti i imas pizdarije bezveze  :x :x :x

Gdje si ga to registrirao,na Ilovcu ili Rakovcu...?
 
Sp33D said:
a u bananu svoju sta sada i to ??.. Ok da provjeravaju da je tablica na vidljivom mjestu i zmigavce i sta ja znam retrovizore.. al di i macije oci..


Doci ce do toga da ce zahtjevat da bude vise stvari na motoru nego sto taj motor izade iz tvornice  :angry:
tak da nas retadinjosi sa 35 promila u krvi mogu bolje naciljat :palacdolje: :bicikler:
 
GSX 1402 said:
a melješ ga i melješ ....
nije
i šta misliš zašto je nešto homologirano...
vjerovatno jer mora zadovoljiti neke uvjete...
pa tako i žmigavac...
:jesus:
kod nas u dućanima se prodaje sve homologirano, samo treba priložiti račun iz HR dućana i sve je OK, ako ste kupili npr u LOUISU ili sl neprizna se, jasno ak te hoče onaj iz STP zezati :evil:
 
sad se vratio sa tehnickog.dao jednom decku sa osiguranja da mi sve sredi,ja popio kavu,procitao novine  8)  dosao sam bez retrovizora,sa odspojenim prekidacem za stop svijetlo za zadnju kocnicu i otvorenim akrapom koji nije homologiran.ma zivio balkan  (y) :mrgreen:
 
Mene prije neki dan vratio s tehnickog radi guma.
Kaze dosle do markera, ajde mjenjaj!
Ja reko ocu, aj ti daj onu naljepnicu.
Kaze on ne moze prvo ti promini pa mi dojdi ovdje nazad.

(A mislio sam ih promjeniti kad se vratim doma a ne prije no sto idem od kuce).
STP Skurinje Rijeka
 
bio danas,
dosao, platio, prosao, otiso,

nikakavih problema, samo upit o auspuhu i pogled na homologacijski zig i db killer
 
goodie said:
to znači da si unutar propisanih okvira ili si tutnuo 2 glave u prometnu?  :mrgreen: :misli:

unutar propisanih okvira

2 glave radje potrosim na pametnije stvari,

:mrgreen:
 
alenRI said:
sad se vratio sa tehnickog.dao jednom decku sa osiguranja da mi sve sredi,ja popio kavu,procitao novine  8)  dosao sam bez retrovizora,sa odspojenim prekidacem za stop svijetlo za zadnju kocnicu i otvorenim akrapom koji nije homologiran.ma zivio balkan  (y) :mrgreen:
Gdje si to bio na tehničkom ?
 
Ne mogu vjerovati što te budale na tehničkom kao i retardosi koji pišu zakon rade, mačje oči i auspuh....to se gleda hočeš li proći, a ovjes i kočnice nikada nitko se ne provjeri, glavno  da imaju s čime mjeriti zvuk, a da ti kočnice pregledaju za to nisu opremljeni, mamlazi retardirani!!!!! :angry:
 
crni konjanik said:
Ne mogu vjerovati što te budale na tehničkom kao i retardosi koji pišu zakon rade, mačje oči i auspuh....to se gleda hočeš li proći, a ovjes i kočnice nikada nitko se ne provjeri, glavno  da imaju s čime mjeriti zvuk, a da ti kočnice pregledaju za to nisu opremljeni, mamlazi retardirani!!!!! :angry:

Jesu, opremljeni su. No kad su nekoga zamolili da ide na valjke sa motorom, malo je nedostajalo da pola foruma ide sa kovanicama na tehnički...
 
budite sretni da se to sa tehnickog ne provodi na cesti....  :mrgreen:


to sa macjim okom je debilana, al jbg. zaljepi govno i vozi dalje.... a sa auspusima nije nikakva novost, samo se nije provodilo, jbg. mora nekog zakona bit, sranje je to po meni al jbg. nemozes ugodit svima....

problemi su prerade, u biti svaka prerada i preinaka bi se trebala homologirat... al idalje vrijedi ona jedna kad se o balkanu prica - para vrti di burgija nece  :mrgreen:
 
crni konjanik said:
Ne mogu vjerovati što te budale na tehničkom kao i retardosi koji pišu zakon rade, mačje oči i auspuh....to se gleda hočeš li proći, a ovjes i kočnice nikada nitko se ne provjeri, glavno  da imaju s čime mjeriti zvuk, a da ti kočnice pregledaju za to nisu opremljeni, mamlazi retardirani!!!!! :angry:

Onda molim te, kad trebaš obaviti sljedeći tehnički pregled, posjeti STP Baotić na okretištu tramvaja u Dubravi.
Jedino što se od tebe traži, je da pristupiš tehničkom pregledu(platiš ga, ispune ti formular za isti).
Nakon toga uvezeš motor u stanicu, preuzima ga ovlaštena osoba(mislim da imaju dva ili tri djelatnika koji su ovlašteni za motocikle) i čovjek ga pregleda od glave do pete. Znači broj šasije, svjetla, žmigavci, truba, kočiono svjetlo, dimenzije guma i nakon toga on uzima motor i vozi ga na valjke. Prilikom potvrđivanja papira za prolazak na tehničkom prilaže i dokumentaciju o kočnicama na motoru. Jedino što ne gledaju i ne mjere je glasnoća ispušnih cijevi.
I oni su mamlazi retardirani? :misli:
 
cherokee said:
Onda molim te, kad trebaš obaviti sljedeći tehnički pregled, posjeti STP Baotić na okretištu tramvaja u Dubravi.
Jedino što se od tebe traži, je da pristupiš tehničkom pregledu(platiš ga, ispune ti formular za isti).
Nakon toga uvezeš motor u stanicu, preuzima ga ovlaštena osoba(mislim da imaju dva ili tri djelatnika koji su ovlašteni za motocikle) i čovjek ga pregleda od glave do pete. Znači broj šasije, svjetla, žmigavci, truba, kočiono svjetlo, dimenzije guma i nakon toga on uzima motor i vozi ga na valjke. Prilikom potvrđivanja papira za prolazak na tehničkom prilaže i dokumentaciju o kočnicama na motoru. Jedino što ne gledaju i ne mjere je glasnoća ispušnih cijevi.
I oni su mamlazi retardirani? :misli:

To je onda nešto novo, jer krajem zime prošle godine dovezao sam DRZa sa cross gumama, na kojima jasno piše "not for road use", malim žmigavcima straga i lik je pogledao broj šasije, poslikao ga i to je bilo to... Možda jer je padao snijeg nije bilo "ljudi za motore" ?!
 
zoki-op said:
Gdje si to bio na tehničkom ?
Preko puta tony auspuha,neznam dal se to vodi pod matulje ili kastav
 
dobro cekaj malo, vi se bunite jer vam nisu ¨dovoljno¨ pregledali motor  :misli:

sa vi bas zelite da vam svaki glupost nadju  :mrgreen:
 
dpanijan said:
To je onda nešto novo, jer krajem zime prošle godine dovezao sam DRZa sa cross gumama, na kojima jasno piše "not for road use", malim žmigavcima straga i lik je pogledao broj šasije, poslikao ga i to je bilo to... Možda jer je padao snijeg nije bilo "ljudi za motore" ?!

Ja sam bio na registraciji-tehničkom 29.04. nakon što je snižena cestarina na motocikle i ostao ugodno iznenađen.
Čovjek lijepo izašao, popričali, pozvao me da mu palim žmigavce, svjetla i ostalo i nakon toga preuzeo motor u svoje ruke.
Odvezao ga na valjke i provjerio kočnice.
Slikao ga, još popričali i izdao mi potvrdu o tehničkoj ispravnosti.
 
crni konjanik said:
Ne mogu vjerovati što te budale na tehničkom kao i retardosi koji pišu zakon rade, mačje oči i auspuh....to se gleda hočeš li proći, a ovjes i kočnice nikada nitko se ne provjeri, glavno  da imaju s čime mjeriti zvuk, a da ti kočnice pregledaju za to nisu opremljeni, mamlazi retardirani!!!!! :angry:


meni su do sad dva puta vozili motor na valjke.... jednom od ta dva puta su postavljali i onu navoznu šinu za motor na valjke, drugi puta nisu ...


ali boli me đon ... neka ga vozi na šta hoće, još mu i pivo platim da se izvrne, bit će za novo farbanje...  :LOL: :LOL: