tehnicki pregled

tkubasa said:
dobro cekaj malo, vi se bunite jer vam nisu ¨dovoljno¨ pregledali motor  :misli:

sa vi bas zelite da vam svaki glupost nadju  :mrgreen:

naravno to ti je kao da ides na sistematski pregled i onda te doktor pita kako si ti kazes dobro i udrije ti pecat da si proso

Cemu placati preglede ako se ne pregledava?
 
Chief said:
naravno to ti je kao da ides na sistematski pregled i onda te doktor pita kako si ti kazes dobro i udrije ti pecat da si proso

Cemu placati preglede ako se ne pregledava?

bold: jer zakon to trazi  :mrgreen:


a tehnicki je djabe? pogotovo kad te vrate zbog pizd.  :misli:

ne moze on znat bolje od mene sta je mom motoru, ja ga vozim, ja ga popravljam, samo me moze zajebavat za nesto sa je zakon rekao da treba bit ovako ili onako....  :jesus: 

a sta ti moze rec, promjeni plocice, disk ti je potrosen, itd. sa ti treba doktor da to provjeris  :LOL:
 
Neznam ovo što se tiće pregleda u Baotiću, dosad sam bio sigurno  preko 20 puta sa različitim dvokotačima na tehničkom ( na više različitih mjesta) i NIKADA ALI NIKADA nisu motor stavljali na valjke da pregledaju kočnice, ove godine sam bio dva puta (skuter i motor) i ista priča, glavno je da me sa gotovo novim autom rušio jer mi ručna ima preveliku toleranciju između lijevog i desnog kotača, kao ako otkaže prava kočnica ručna se pretvara u radnu ( u teoriji)  i ona zaustavlja automobil....Ha HA Ha da pukneš od smijeha... :jesus: , prvo kad je na novom vozilu otkazala radna kočnica, a točno da se i to desi, šaltaj u niži do prve, potegneš li ručnu na 100 km/h vjerovatno si na krovu. :mrgreen:
 
Da, njihova tumačenja tehničkih neispravnosti su za anale : meni je rekel da ne mogu imati integriran žmigavac u štop-svjetlu i mini žmigavac izvana jer odvlači pažnju ... Bože ne daj da neko vidi da skrečem - to sigurno ne bi bilo dobro :misli: . Od onda ne koristim žmigavce.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: 
Barem da neka pisana pravila tehničkog imaju opravdanja u zdravoj logici ... kao da nisu dovoljno doktori tehničkog.
 
tkubasa said:
budite sretni da se to sa tehnickog ne provodi na cesti....  :mrgreen:


to sa macjim okom je debilana, al jbg. zaljepi govno i vozi dalje.... a sa auspusima nije nikakva novost, samo se nije provodilo, jbg. mora nekog zakona bit, sranje je to po meni al jbg. nemozes ugodit svima....

problemi su prerade, u biti svaka prerada i preinaka bi se trebala homologirat... al idalje vrijedi ona jedna kad se o balkanu prica - para vrti di burgija nece  :mrgreen:
ja sretan dok je god tako :hehehe:
 
      ...teško onome koji ide na tehnički pregled saznati da li mu motor ima ispravne kočnice.
 
:neznam:

- mene na tehničkom nisu ni gledali, a nisu mi ni naplatili tehnički  :shock:


            :misli:



































    :mrgreen:
 
DADO+ said:
:neznam:

- mene na tehničkom nisu ni gledali, a nisu mi ni naplatili tehnički  :shock:


            :misli:



































    :mrgreen:
a ovi se zale kako su strogi :mrgreen:
 
malaga said:
ja sretan dok je god tako :hehehe:

:mrgreen: 

nije ni ja bas da se bunim... mada.... nisam ni trebao jos, ali nikad neznas  ;)
 
Mene pitao jel bi prodao motor,  malo popricali i to je to  :mrgreen:
Jos mi se i zahvalio na informacijama  :LOL:
Pristojni jako ti ljudi u tehnickim stanicama  :LOL:
 
strasilo said:
meni su do sad dva puta vozili motor na valjke.... jednom od ta dva puta su postavljali i onu navoznu šinu za motor na valjke, drugi puta nisu ...


ali boli me đon ... neka ga vozi na šta hoće, još mu i pivo platim da se izvrne, bit će za novo farbanje...  :LOL: :LOL:



Straš, ti bi sam nekaj farbal i turpijal!  :mrgreen: :rofl:
 
crni konjanik said:
Neznam ovo što se tiće pregleda u Baotiću, dosad sam bio sigurno  preko 20 puta sa različitim dvokotačima na tehničkom ( na više različitih mjesta) i NIKADA ALI NIKADA nisu motor stavljali na valjke da pregledaju kočnice, ove godine sam bio dva puta (skuter i motor) i ista priča, glavno je da me sa gotovo novim autom rušio jer mi ručna ima preveliku toleranciju između lijevog i desnog kotača, kao ako otkaže prava kočnica ručna se pretvara u radnu ( u teoriji)  i ona zaustavlja automobil....Ha HA Ha da pukneš od smijeha... :jesus: , prvo kad je na novom vozilu otkazala radna kočnica, a točno da se i to desi, šaltaj u niži do prve, potegneš li ručnu na 100 km/h vjerovatno si na krovu. :mrgreen:

jesi kad probao ?
 
danas su nam na tehnickom sa kamiona skinuli retrovizore i stavili nekom jadniku na traktor da ga poslika pa da može dalje proć...
kaže frajer sa tehnickog, a sta cu ga sada slat tamo u pripizdinu, 2 sata se je drndal do ovde di ce on sada nabavit te retrovizore  :mrgreen: