tehnicki pregled

ja uvijek metnem original nosač i tablicu kad idem na teh...tih 10min posla mi ne igra ulogu...to se ionak nabavi relativno jeftino jer to 90% ekipe skida dole
 
irsel said:
..vidiš,u Rijeci..sve se više kažnjava za mačje oko..nisu normalni..kazna je 300 kn..mora bit ispod ili iznad tablice...

čekaj... kažeš da mupovci zaustavljaju i naplaćuju kazne za to?  :shock:
 
sljivan said:
čekaj... kažeš da mupovci zaustavljaju i naplaćuju kazne za to?  :shock:


prvi put čujem... :misli:

nek budu sretni da imamo tablicu zada a kakvo mačje oko    :mrgreen:
 
mačje oko košta 6kn u dućanu auto dijelovima, samoljepljivo je i staviš ga na plastični okvir tablice, forma zadovoljena
Funkcionira i isprobano je
(makar me tip nije ništa pital ni za MIVVbez killera, rekel lijep motor, pita kak ide, kolko konja, upali malo da ga čujem i to je to)
 
a u bananu svoju sta sada i to ??.. Ok da provjeravaju da je tablica na vidljivom mjestu i zmigavce i sta ja znam retrovizore.. al di i macije oci..


Doci ce do toga da ce zahtjevat da bude vise stvari na motoru nego sto taj motor izade iz tvornice  :angry:
 
recimo da stariji motori imaju mačje oko u sklopu zadnjeg svjetla pa ga nemaju posebno na nosaču  :mrgreen:
 
niš ne piliju ovi iz STP, jednostavno se traži orginalno stanje motora, sve preinake trebaju biti unjete u prometnu dozvolu 8) , onaj koji to ne traži šlampavo dela svoj posal ili nezna :021:
 
mg749ie said:
niš ne piliju ovi iz STP, jednostavno se traži orginalno stanje motora, sve preinake trebaju biti unjete u prometnu dozvolu 8) , onaj koji to ne traži šlampavo dela svoj posal ili nezna :021:

    ...blago onima koji na motoru nisu NIŠTA promjenili. Evo im nagrade. A ovi koji su prerade slagali, e oni neka se jaja napuše  :mrgreen: ...
 
malaga said:
kazete 300kn za macje oko? ok,rijeseno za 10 sekundi :mrgreen:

  Sjedi 1,  :palacdolje:  stavio si macje oko krive boje, na straznji dio vozila ide crveno macje oko. 
 
oceangoing said:
  Sjedi 1,  :palacdolje:  stavio si macje oko krive boje, na straznji dio vozila ide crveno macje oko.
sjedi 1 :mrgreen: macje oko je crvene boje,skinuta sa nosaca tablice od nekog skutera,blic na foticu je posvijetlio boju
 
profesore oceangoing,dal mogu odgovarati da ispravim 1? jel vam se sad dovoljno crveni :mrgreen:
 
ja imam od bicikla mačkovo oko  :mrgreen: nek to bar bude po "biltenu" kad već nije cijeli prednji kraj i zadnja guma  :LOL:
 
lili said:
ja imam od bicikla mačkovo oko  :mrgreen: nek to bar bude po "biltenu" kad već nije cijeli prednji kraj i zadnja guma  :LOL:

Ja pokušavam već dva dana uloviti susedovog mačka, ionak ima dva oka :lolcry:
 
Bandit said:
Ja pokušavam već dva dana uloviti susedovog mačka, ionak ima dva oka :lolcry:
je,al kad ga uvatiš najprije ga ispribiji da mu oči promjene boju u crveno :misli: