tehnicki pregled

Dodem na regu i kazu NE imas negativan atest ispiha iz 2020 i to je po novom vidljivo u sustavu tako da prvo atest pa sve ostalo...
takoje, frend je radio atest auspuha na hyperu pred 2 godine iako je imao original (doslovno ga najebo frendić koji radi na tehničkom da to napravi pa je miran iako bi ga pustio i tak kak je), za par dana mu dolazi mail da su na motoru uočili još 8-9 preinaka i sada motor stoji već 2 godine jer mu treba realno par t€ da motor dovede u originalno stanje
između ostalog, naveli su da motor nema fuziče suvozača, a u prometnoj stoji kao vozilo za 2 osobe :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: MarK5 and Grom90
nisam napisao dečko, matek je svog mint hypera poklonio pred 3 godine..
 
  • Sad
Reactions: Matek
.
 

Attachments

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    1.1 MB · Views: 0
između ostalog, naveli su da motor nema fuziče suvozača, a u prometnoj stoji kao vozilo za 2 osobe :ROFLMAO:

E to sam i ja čekao ako će bit priče kad sam bio u utorak na tehničkom. Skinuo sam nogare za putnika, naručio iz kine komad metala koji sada služi za objesiti auspuh. Također ni vjetrobran mi nije original, viši je i malčice tamniji.

Za neko divno čudo to mi ništa nisu spominjali, na papirima nema nikakvih zapažanja upisanih da nešto nije kako treba na motoru. Uskoro bi mi iz Francuske trebale stići nove ručice za kočnicu i kvačilo, baš me zanima hoće li to zapažati dogodine na tehničkom.

I prvi puta od kad imam motor sam doživio da mi je provjeravao potrošenost diskova i pločica
 
na motoru original rentalov volan... dakle, poslali me na atest radi nosaca tablice, i sad u prometnoj pise, nosac, pokazivaci smera i VOLAN :ROFLMAO:
debil na tehnickom je cak mislio i da je auspuh zamjenski :eek:

koji debili
 
  • Like
Reactions: Luke
na motoru original rentalov volan... dakle, poslali me na atest radi nosaca tablice, i sad u prometnoj pise, nosac, pokazivaci smera i VOLAN :ROFLMAO:
debil na tehnickom je cak mislio i da je auspuh zamjenski :eek:

koji debili
Jesu slažem se, mene zezali lani da su mi žmigavci i svjetlo u jednom komadu, kao to nije tvornički, a cijeli je motor tvornički, tako da mene ništa ne čudi jer zapravo svaki radi što hoće i nemoćan si, ako on odluči da ne prolaziš to je tako i možeš ti njemu pričat do sutra da nisi ništa pipnuo na motoru kako si ga kupio.
Na žalost tako je svuda, od porezne, fine, ovrha, pošte, banke itd imam na sebi raznih slučajeva gdje u jednoj poslovnici ne može u drugoj može, a ista firma, jednostavno svak radi po svome.
 
neko prca njih pa oni prcaju nas, zakon, propisi su idiotski, kako osoba koja radi tehnicki nadzor moze znati za svaki motor kako izgleda u originalu
meni je na zadnjem skuzio da su zmigavci novi al sam stavio original i on naravno nema pojma pa me pita za njih 2 puta
 
  • Haha
Reactions: Luke
pricao s likom na tehnickom i kaze da su im jako postrozili kontrole i da moraju paziti
isto ak se nes desi i ispadne da nes nije orginal ide se onom ko tepustio i on nahebe zesce....
pa radije guze neg da budu guzeni
 
ma daj ta je spika oduvijek..a nitko nikad u povijesti nije dobio otkaz.. šta ti ne možeš kad dođeš sa tehničkog stavit na motor sve nazad i ko je kriv ako se šta desi..
 
  • Like
Reactions: pikacu79
ma daj ta je spika oduvijek..a nitko nikad u povijesti nije dobio otkaz.. šta ti ne možeš kad dođeš sa tehničkog stavit na motor sve nazad i ko je kriv ako se šta desi..
Tehnički fotografira
 
o bilo je bilo otkaza... a i sve češće carina zaustavlja na izlazu s tehničkog pa vraćaju odma na izanredni...
 
Jesu slažem se, mene zezali lani da su mi žmigavci i svjetlo u jednom komadu, kao to nije tvornički, a cijeli je motor tvornički, tako da mene ništa ne čudi jer zapravo svaki radi što hoće i nemoćan si, ako on odluči da ne prolaziš to je tako i možeš ti njemu pričat do sutra da nisi ništa pipnuo na motoru kako si ga kupio.
Na žalost tako je svuda, od porezne, fine, ovrha, pošte, banke itd imam na sebi raznih slučajeva gdje u jednoj poslovnici ne može u drugoj može, a ista firma, jednostavno svak radi po svome.
Nije istina da mogu sta hoce i da si nemocan...nek ode na net i provjeri sta mu nije jasno...evo ja sam pred malo bio sa kamionom radio teh i adr i kao nece me pustit jer je on vidio "rupu" na tegljacu kraj rezervara i tu bi kao trebao biti neki poklopac/lim...ja mu u roku odmah nasao brdo slika na netu gdje svi imaju tu "rupu" i prosao
 
Ne treba lik na tehničkom ništa guglati, pa imaju valjda pristup kompletnoj dokumentaciji vozila koju im je morao dati proizvođač da bi uopće vozilo moglo proći uvoz i prodaju u RH. Sad je drugo pitanje da li imaju volje za svako vozilo proučavati detaljno 150-1000 strana dokumentacije gdje ima sve u mm iskotirano i poslikano.