Tehnicki pregled

MarioMed

New member
Dobar dan kupio sam suzuki gsxr k8 600 nema nikakve ateste upisane al je uvezen 2019 jel kako mogu znat jel pri uvozu atestirano sto a nepise kao inace
Imam zatamljene zmigavce i laserov fullsystem a nemam original auspuh
 
dobar dan ako nema u prometnoj znači da nije upisato moračeš radit homologinizaciju al najbolje da se javiš korisniku 3alfa3 on četi pomoč da skupa prebrodite ovu kalvariju LP
 

Attachments

  • 1633602599098574455689764219994.jpg
    1633602599098574455689764219994.jpg
    1 MB · Views: 0
Ako je bio homoligran u DE, oni ti to moraju upisati u knjižicu (imao tu situaciju).

Problem je samo ako nisi uvozio, ne znaš jel upisan i nemaš Njemačku prometnu(ili odakle je već uvežen), pa se nenaš na što referirati. Oni bi trebali to imati skenirano prilikom uvoza, pa možeš pokušati provjeriti (mada je pitanje da li ti to žele napraviti).
 
  • Like
Reactions: Lasmo vg
Ako je bio homoligran u DE, oni ti to moraju upisati u knjižicu (imao tu situaciju).

Problem je samo ako nisi uvozio, ne znaš jel upisan i nemaš Njemačku prometnu(ili odakle je već uvežen), pa se nenaš na što referirati. Oni bi trebali to imati skenirano prilikom uvoza, pa možeš pokušati provjeriti (mada je pitanje da li ti to žele napraviti).
Bio sam danas na tehnickom i kazu da nepise nista al da ima mogucnost bivsi vlasnik mi je pokazivao neku sliku sa tehnickog da su mu pokazali ka da taj auspuh pase ali ja sumljam zato pitam ali sto mi kazes je da ima mogucnost pri uvozu da je na njemu bio laserov auspuh te kasu oni njega upisivali su upisali to sa drugim podatcima?a ne pod klasnicnu homogolaciju
 
Bio sam danas na tehnickom i kazu da nepise nista al da ima mogucnost bivsi vlasnik mi je pokazivao neku sliku sa tehnickog da su mu pokazali ka da taj auspuh pase ali ja sumljam zato pitam ali sto mi kazes je da ima mogucnost pri uvozu da je na njemu bio laserov auspuh te kasu oni njega upisivali su upisali to sa drugim podatcima?a ne pod klasnicnu homogolaciju

Ako su mu pokazali da taj auspuh paše, znači da nikad nije nigdje bio upisan.

Tako da si u problemu.

Pregledaj auspuh, da li ima kakvu oznaku (broj) i kontaktiraj proizvođača (laser?) da ti jave ima li homologaciju i ako ima da ti pošalju.

Nakon toga ide klasičan atest.

Sretno.
 
Ako su mu pokazali da taj auspuh paše, znači da nikad nije nigdje bio upisan.

Tako da si u problemu.

Pregledaj auspuh, da li ima kakvu oznaku (broj) i kontaktiraj proizvođača (laser?) da ti jave ima li homologaciju i ako ima da ti pošalju.

Nakon toga ide klasičan atest.

Sretno.
Znaci da pojednostavnim najjednostavnije mi je kupit oem/tvornicki auspuh i miran
 
  • Like
Reactions: Nero
Laser Extreme? Ako je on u pitanju onda nazalost potrazi originalni jer taj ne prolazi ni u 'murica iako je made in 'murica
 
Odlicno! Samo sad treba pogledati po broju pase li tom modelu za to godiste i onda upis...nije frka jer ti kroz 2 dana to bude gotovo..
 
  • Like
Reactions: pikacu79