Tehnički pregled

Marijan17

New member
Pozdrav, nedavno sam kupio Hondu CBR 600 RR 2007 godina, na njoj se trenutno nalazi e1 0665 9 M-H6SO11H-AC auspuh, u auspuhu nema db killera te me zanima ukoliko nabavim db killer da li ću proći na tehničkom pregledu ili moram kupiti neki drugi auspuh, čovjek od kojeg sam kupio motor je rekao da ne zna da li motor prolazi na tehničkom ali da je prijašnji vlasnik imao veze na tehničkom te je tako uspio proći.
Ne znam da li je auspuh a testiran ili homologiran, u prometnoj pod homologacijski tip piše - Varijanta/Izvedba
Relativno sam novi u motorima i tom svijetu, pa me zanima sto bih trebao napraviti ?
 
Ako ima E broj, moras od proizvođaca auspuha nabavit homologacijsku potvrdu da je za taj motor i napravit atest, drugacije ne ide


Isti slucaj sam i ja imao...u GPR sam poslao slike auspuha i brojeve i na mail mi poslali potvrdu
 
Ako ima E broj, moras od proizvođaca auspuha nabavit homologacijsku potvrdu da je za taj motor i napravit atest, drugacije ne ide


Isti slucaj sam i ja imao...u GPR sam poslao slike auspuha i brojeve i na mail mi poslali potvrdu
Ovo je ta potvrda koja mi treba ?
 

Attachments

  • Escape-Akrapovic-S-H6SO16-HACT.pdf
    766.6 KB · Views: 0