Tehnicko pitanje

Hypercube

New member
Aj ljudi vi meni recite nesto:

Vidim ljudi sami rade choppere doma od niceg pa mene interesira kak se to registrira ak se uopce registrira....



Hvala Vam unaprijed.
 
Uzmeš trokut vilice sa brojem šasije od nekog s papirima i moliš boga da ne naletiš na nekog koji se kuži u motore  :mrgreen:
 
Orin said:
Uzmeš trokut vilice sa brojem šasije od nekog s papirima i moliš boga da ne naletiš na nekog koji se kuži u motore  :mrgreen:

True, true!!!
 
Orin said:
Uzmeš trokut vilice sa brojem šasije od nekog s papirima i moliš boga da ne naletiš na nekog koji se kuži u motore  :mrgreen:

Ili nađeš vezu na tehničkom.  :mrgreen:
 
Kaj znaci atestiranje i homologacije i ta sranja 0 bodova?

Moram trazit spagu onda na tehnickom .... :D
 
napraviš motor ,odeš u stanicu za tehnički pregled i kažeš da bi htio reg i onda napraviš atest i ako sve štima naprave ti papire lupe ti brojeve gore i stvar riješena  :wink:
 
r1 vtc said:
napraviš motor ,odeš u stanicu za tehnički pregled i kažeš da bi htio reg i onda napraviš atest i ako sve štima naprave ti papire lupe ti brojeve gore i stvar riješena  :wink:
...nisam cuo od nikoga da moze i tako...  :mrgreen:
 
a kaj bi to trebalo stimat?  One dimenzije svjetla i to kaj vec ima u onim zakonima silnim?

E da imam jos jednu molbu:

Jel zna ko tocne prijevode oni vrsta varenja (mig, tig i tog), i vrsta cijevi (DOM i ostale).  Dobio sam knjigu neku na engleskom na poklon ali si neznam to prevest pa ak zna neko kak to ide ili di mogu to nac bio bih zahvalan....

 
Alera Dugi said:
...nisam cuo od nikoga da moze i tako...  :mrgreen:
ide tako samo mislim da moraš imat račun od mašine kako se nebi sumljalo da je mašina ukradena tako da ako ju kupuješ napiši neke ugovore ili nešto od kog si ju kupio kad i di itd kak to več ide  :wink:
kad to sve sklepaš odieš u stanicu i to sve riješiš ...
samo bi trebo ipak još otič u stanicu i pitat za detalje i koliko te dode atest itd  :wink:
 
ako ideš slagat sve iz nova,znači rama,vilice,volan i stvari koje se inače vare kod slaganja motora, onda ti je rega veliki problem,
ALI sve je moguće, raspitaj se na stanici za tehnički pregled
 
Hypercube said:
a kaj bi to trebalo stimat?  One dimenzije svjetla i to kaj vec ima u onim zakonima silnim?

E da imam jos jednu molbu:

Jel zna ko tocne prijevode oni vrsta varenja (mig, tig i tog), i vrsta cijevi (DOM i ostale).  Dobio sam knjigu neku na engleskom na poklon ali si neznam to prevest pa ak zna neko kak to ide ili di mogu to nac bio bih zahvalan....

mig/mag odnosno tig zavarivanje :mrgreen: tako se to i kod nas zove...

 
jolly the roger said:
mig/mag odnosno tig zavarivanje :mrgreen: tako se to i kod nas zove...

A kak se to zove na zdravo seljackom; ja sam priuceni varioc... (autogeno, CO2 i takvi nazivi)  neznam ja ove fensi nazive....
I te cijevi; citao sam malo i ak se ne varm DOM je obicna besavna cijev?
 
mig/mag-co2 zavarivanje
tig-mogucnost zavarivanja svih vrsta materijala(bilo koje debljine i vrste) uz dodavanje žice(onaj mali crveni pistolj sa iglom),plin je argon