Teme vezane uz policiju

Status
Not open for further replies.
jedimaster said:
jesu...nisu me pitali kud idem ali su me tražili papire...sve je štimalo...fala lijepo , doviđenja!
e vidis toga bas i nema po vani,mene to najvise zivcira,druga stvar ako vozim brzo,ili radim neki prekrsaj,kada me opale,jebem sebi mater,ali ako me zaustave da vide kako sam počesljan,onda sam lud!
 
črnomerec said:
e vidis toga bas i nema po vani,mene to najvise zivcira,druga stvar ako vozim brzo,ili radim neki prekrsaj,kada me opale,jebem sebi mater,ali ako me zaustave da vide kako sam počesljan,onda sam lud!

Ma gdje toga vani nema? U Njemačkoj dolaziš na najobičniji križanje, cesta se sužava u jednu traku, dočeka te desetak marica i specijalci s fantomkama i automatskim oružjem i kreće legitimiranje. Ništa se nije dogodilo, rutinska kontrola. U Austriji isto tako, Italiji još i gore... Ali to je nebitno, živimo u Hrvatskoj. U konkretnom slučaju u Makarskoj ne razumijem jednu stvar: u svim temama gdje lokalci pričaju o vožnjama, a bio sam par puta s njima na istoj, sve se svodi na ganjanje od Splita do Makarske, kraće do Šibenika. Trebam li spominjati Batalušu? Ne kužim čemu onda čuđenje da se na istoj relaciji nakupe drotovi.
 
Interesitra me ovi sto se zale na nasu policiju jeli voze vani po propisu ili se kurce kao kod nas  :misli: :misli: :misli:
 
nisam mislio vani na susjedne drzave,italija austrija...ja te preletim avionom kad idem van :)
 
ljudi moji pricamo o normalnoj voznji po gradu, bez prekrsaja.
mozda malo veca brzina ali i da je ne mogu to dokazati tek tako.
nemaju nas pravo zaustavit i pitat za zdravlje ako akcija nije najavljena na njihovom webu.
sr** ja tipa specijalci i marice na autoputu je bilo i kod nas kad se desi neko sr**je pa cesljaju promet na punktovima, ali onda ti je jasno kad vidis duge cijevi da nema zajebancije.
a sve ovo drugo je cisto pres***vanje po grbaci radnog naroda i trebalo bi im jednim organiziranim djirom objasniti da su precerali.
 
črnomerec said:
nisam mislio vani na susjedne drzave,italija austrija...ja te preletim avionom kad idem van :)

Skokni malo u Olanda pa ces vidjet da je ovo sto je mate napiso Alice in wonderland  :LOL:
 
Osobno sam vidio kod D.Miholjca kako policija kontrolira brzinu radarom,Vozio sam brže i neprigovaram što me opraše ali gledam osobno kako otvorenom cestom prema naselju momak vozi 80 km/h i 100 metara prije znaka 50 ovlaštena službena osoba blokira dugmićem crvenu brojčicu,zaustaviše ga i policajac mu pun kulture reče da pogleda kojom brzinom je vozio kroz naselje gdje je brzina ograničena na 50 ,momci to je 30 više od max. dozvoljene i nema tog Boga kojem se mogao žaliti,a kolika je kazna za to svi znate....nije prepričavanje,ja osobno vidio...toliko o korektnosti.
 
Status
Not open for further replies.