ténéré by grga

grgaSH

Active member
kupio malu teneru za vozikanje pa mi nešto nije dalo mira i išao gledat što ima ispod plastika... sad mi više nema smisla nazad ju slagat u originalno stanje  :shocked:



1-1.jpg



2.jpg



5.jpg



4.jpg



3.jpg



..ovaj put bez poliranja :mrgreen:
 
grgaSH said:
kupio malu teneru za vozikanje pa mi nešto nije dalo mira i išao gledat što ima ispod plastika... sad mi više nema smisla nazad ju slagat u originalno stanje  :shocked:
ako si voljan, koliko bi koštala kopija crash barova (ili ak prodaš te s motora)? znam za dvojicu koji ih trebaju, pa već kad rastavljaš...
 
grgaSH said:
kupio malu teneru za vozikanje pa mi nešto nije dalo mira i išao gledat što ima ispod plastika... sad mi više nema smisla nazad ju slagat u originalno stanje  :shocked:
:shock: ne može to tako! platit ću Mati da ti zakljuća temu dok ne složiš Kawca  :evil: :mrgreen:

 
više bi mi volili vidit kafesakija  :) :)
 
A ja lani trazil takvu, i nebi ju nasal niti za lijek.    Pratim, da i ja svoju predelam.  :mrgreen:
 
cosmic said:
Rally raid enduro??

dobra ideja (y)  da imam vremena to bi sigurno bila jedna od opcija, zasad ću ga malo personalizirati, bez ikakvih velikih zahvata..do proljeća mora bit mobilan :021:

jolly the roger said:
ako si voljan, koliko bi koštala kopija crash barova (ili ak prodaš te s motora)? znam za dvojicu koji ih trebaju, pa već kad rastavljaš...

nisam još siguran kaj ću s njima, dal ću radit nove ili ostaviti ove, ako bude kaj viška javim...

kafesaki je naviko na čekanje  :LOL:
 
Također se protivim da grga počinje bilo što dok ne završi ono napolirano govno.


:mrgreen:
 
cosmic said:
Rally raid enduro??


©

:jiggie:
navijam!
...AnteK treba bocne plastike...

EDIT: Tenerka ko tenerka, ali divim se ovako urednoj i organiziranom radionici!