Termignoni ispušni sustav?

Khora

New member
Jel zna netko di bi mogao kupiti Termignoni u Hrvatskoj?ko je distributer?
 
Nema

Ak pišeš na njihov mail, neka trebica ti se javi za 2 mjeseca na vrtićkom engleskom i pokuša objasnit da možeš doć do njih i kupit

Za velku lovu

Zaboravi




srki
 
Treba mi slip-on za monstera 620 i.e, a za kolko bi ih dao,mate?
 
Ma ja se malo zekam, ali i ne zekam. Radi se o tome da na sva tri Ducatija imam karbonski Termignoni a ostali su mi originali. Konkretno 916SPS je promjera 54, 998 je 45 a 998R isto 54. Originale vjerojatno imaš i ti pa jedino ako bi uzeo neki od mojih pa otvarao. S druge strane moj savjet je da radije, ili kupi rabljeni ako ima npr. na ebayu, ili pričekaj da skupiš lovu za novi. Ove prerade su skupe i nakon početne "radosti" zbog malo veće buke kasnije nećeš biti zadovoljan.
E da, imam i Shacale, ali opet za liniju 916. :mrgreen:
 
mate said:
Ma ja se malo zekam, ali i ne zekam. Radi se o tome da na sva tri Ducatija imam karbonski Termignoni a ostali su mi originali. Konkretno 916SPS je promjera 54, 998 je 45 a 998R isto 54. Originale vjerojatno imaš i ti pa jedino ako bi uzeo neki od mojih pa otvarao. S druge strane moj savjet je da radije, ili kupi rabljeni ako ima npr. na ebayu, ili pričekaj da skupiš lovu za novi. Ove prerade su skupe i nakon početne "radosti" zbog malo veće buke kasnije nećeš biti zadovoljan.
E da, imam i Shacale, ali opet za liniju 916. :mrgreen:

vidim svašta ti imaš, a jel vozi išta od toga??


srki
 
za vozača da je u banani već i moja suseda zna :mrgreen:



srki