Test sportskih skutera od 50 ccm. u Moto Pulsu

joke

Active member
Nema puno novih tema, pa evo jedna da se malo razigramo. Sve mi je u testu donekle jasno, ali moram istaknuti da je Winderov favorit Malagutti (Minareli agregat) ipak označen kao najgori na testu i jedini koji vidljivo zaostaje :jesus:
Ipak je pohvalno što su naši novinari (jebeš prepise iz Motorevije) počeli sa tematskim grupnim testovima skuter. Nakon ovoga bilo bi realno očekivati i test skutera s velikim kotačima, test kineza, test maxia, test maxi sport klase, itd.  
P.S. Jeli tko skužio što su značili arapski pokrovi na glavama test vozača :misli:
 
Možda su u posjedu koje naftne bušotine a to mora pratit i odgovarajući image :rofl:
 
mkt said:
po mom mišljenju minarelli je br 1. za friziranje (y)

je je naročito...
zato svi na trkama po italiji, trofeo, polini kup, pa i kod nas u 70 voze piaggio i to večinom zipove!
 
joke said:
Nema puno novih tema, pa evo jedna da se malo razigramo. Sve mi je u testu donekle jasno, ali moram istaknuti da je Winderov favorit Malagutti (Minareli agregat) ipak označen kao najgori na testu i jedini koji vidljivo zaostaje :jesus:
Ipak je pohvalno što su naši novinari (jebeš prepise iz Motorevije) počeli sa tematskim grupnim testovima skuter. Nakon ovoga bilo bi realno očekivati i test skutera s velikim kotačima, test kineza, test maxia, test maxi sport klase, itd. 
P.S. Jeli tko skužio što su značili arapski pokrovi na glavama test vozača :misli:
bokte e kakav je to test kad ja nisam tamo bio bokte e?

to nije realan test bokte e....

naravnod aje minareli najslabiji bokte e kada kod nas vlada piaggio bokte e pa platili ljudi i to bokte e....

znam sve joke..bila je audio snimka o primopredaji love  :mrgreen:
 
Ma glavno da je Derbi prvi na testu (y) :mrgreen: :jesus:
 
M12 said:
Ma glavno da je Derbi prvi na testu (y) :mrgreen: :jesus:

kaje?!?!?!??!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

derbi je oke..al nije tolko oke....

ma bokte e  :mrgreen:

isto ko ono kak je ktm bio zadnji a onaj yamahin fuš prvi  (y)
 
Koristim prigodu i pozivam sve ozbiljne moto-novinare da već jednom testiraju i Vespu :hello: :raving: :wave: :naklon: :whip:
 
pa fala bogu da je aprilija....  ovaj gp1 nemrem smislit... to ej čisto preseravanje i šminka.... skuter napravljen na shemu motora da navuču cajka klince sa jaruna...  pokušava biti nekaj kaj nije..ajde bok... za takve treba posebna klasa bit... tipa dna i takvi....

klasa wannabe
 
ma ti si klasa za sebe u koji rijetki mogu ući :LOL:






















šalim se :wink:
 
joke said:
Nema puno novih tema, pa evo jedna da se malo razigramo. Sve mi je u testu donekle jasno, ali moram istaknuti da je Winderov favorit Malagutti (Minareli agregat) ipak označen kao najgori na testu i jedini koji vidljivo zaostaje :jesus:

da da, njemu je minarelli toliko dobar da vozi skuter s piaggio ac mašinom :LOL:
 
a Malaguti sa testa (kolko sam ja upoznat sa situacijom) ima 70 ccm, a vlasnik je netko tu sa foruma :)
kolko ja primjecujem, u testu se najvise pazilo na ciklistiku posto je test napravljen na stazi.

Waynder, to je super test kad nema tebe.
 
jolly the roger said:
da da, njemu je minarelli toliko dobar da vozi skuter s piaggio ac mašinom :LOL:

bar ti ne bi trebao srati tako...

dobro znas da minareli nema masinu u toj najjacoj klasi.. a ja moram imat najjače.. da je minareli radio 125 2t ac imao bi njega... minareli 100 cc ne računam....