TET - Trans Euro Trail

CrispyKevin

Active member
Jeli ima netko tko vozi TET ili bi mozda vozio? Planiram u 7 mj. sigurno odvoziti TET Hrvatska, a mozda još Sloveniju i Bosnu. Zavisi od vremena koliko budem imao. Ne vidim na forumu nista o tome. Jeli moguće da stvarno nitko ne vozi?
 
Jeli ima netko tko vozi TET ili bi mozda vozio? Planiram u 7 mj. sigurno odvoziti TET Hrvatska, a mozda još Sloveniju i Bosnu. Zavisi od vremena koliko budem imao. Ne vidim na forumu nista o tome. Jeli moguće da stvarno nitko ne vozi?
ak bum imo za gorivo, može... ko ga jebe... nek huaweisung i terena vidi... jedino kaj onda nikaj od Slovenije i Bosne jel bumo se morali vraćat po dijelove...
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Služi kao motivacija, čak je i mene motivirao.
Ili makar napravio film u glavi.
 
Jeli ima netko tko vozi TET ili bi mozda vozio? Planiram u 7 mj. sigurno odvoziti TET Hrvatska, a mozda još Sloveniju i Bosnu. Zavisi od vremena koliko budem imao. Ne vidim na forumu nista o tome. Jeli moguće da stvarno nitko ne vozi?

Ja sam u segmentima odvezao veći dio HR, dio BiH i malo CG. Planiram ovo ljeto spojit komplet HR i BiH.
 
  • Like
Reactions: enduro
Služi kao motivacija, čak je i mene motivirao.
Ili makar napravio film u glavi.

Sta te tu ima motivirat?
Ili volis to ili ne.
Prikljucis se lokalnoj ekipi upoznas ostale iz drugih zupanija i vozis se.
Nisam za davanje trekova strancima i novopecenim endurasima gaserima jer rade sranja pa sutradan ti najebes kad prodjes.
 
  • Like
Reactions: enduro and ivan_m
No kontanges... peti mjesec plan Durmitor,malo po C.gori prosvrljat di se stigne,izac na cestu pa priko Albanije do Ohrida,Bitole...a nazad,kud se stigne...
 
  • Like
Reactions: enduro
Sta te tu ima motivirat?
Ili volis to ili ne.
Prikljucis se lokalnoj ekipi upoznas ostale iz drugih zupanija i vozis se.
Nisam za davanje trekova strancima i novopecenim endurasima gaserima jer rade sranja pa sutradan ti najebes kad prodjes.

Ima.
Ne valja bit isključiv i onda još svoj pogled na svijet projicirat na druge.

Moj primjer:
Volim motore generalno. Krajem 90-ih, u srednjoj školi sam sa mhr zip-a prešao na Tzr-a. Sljedećih 20+ godina sam vozio sve i svašta ali svaki put cestovne motore. Nikad nisam ni pitao đir na nečem što nema solidan broj konja i barem sport gume, kamoli razmišljao o kupnji.

S godinama sam većinu životnih stavova ublažio, pa tako i taj. I kupio dual sport motor.
A na to me ponajviše motivirao topic enduro dalmacija i forumaš pletikosa sa svojim filmićima.
I zašto ne bih kao amater u tom polju tražio savjet i trek na forumu? Trebam čekati da se skupe lokalni mangupi i odobrovolje da mi otkriju male tajne velikih majstora?
Pa najvidljiviji benefit interneta je dostupnost svakakvih informacija i razmjena istih...
 
Ima.
Ne valja bit isključiv i onda još svoj pogled na svijet projicirat na druge.

Moj primjer:
Volim motore generalno. Krajem 90-ih, u srednjoj školi sam sa mhr zip-a prešao na Tzr-a. Sljedećih 20+ godina sam vozio sve i svašta ali svaki put cestovne motore. Nikad nisam ni pitao đir na nečem što nema solidan broj konja i barem sport gume, kamoli razmišljao o kupnji.

S godinama sam većinu životnih stavova ublažio, pa tako i taj. I kupio dual sport motor.
A na to me ponajviše motivirao topic enduro dalmacija i forumaš pletikosa sa svojim filmićima.
I zašto ne bih kao amater u tom polju tražio savjet i trek na forumu? Trebam čekati da se skupe lokalni mangupi i odobrovolje da mi otkriju male tajne velikih majstora?
Pa najvidljiviji benefit interneta je dostupnost svakakvih informacija i razmjena istih...

Pa to ti i govorim lokalna ekipa, upoznas druge, vozis se i druzis se.
TET je nesto drugo i zbog toga uskoro bi i nama mogla pokucat zabrana enduro voznje.
Stranci masovno organiziraju ture pa lolalci najebu.
 
Pa to ti i govorim lokalna ekipa, upoznas druge, vozis se i druzis se.
TET je nesto drugo i zbog toga uskoro bi i nama mogla pokucat zabrana enduro voznje.
Stranci masovno organiziraju ture pa lolalci najebu.
Tko voli i vozi TET, sigurno ne divlja i ne pušta smeće i ne pravi gluposti. Skroz druga filozofija. A jbga, kao i svugdje, ima kretena. Ti bi našli taj put ovako i onako.
 
  • Like
Reactions: skorpio27
Kao što ti je branko napisao.
Vjerujem, to će potpisat i clox, kk i ostali cijenjeni enduraši s foruma.