TET - Trans Euro Trail

Koja glupost, isto kao da kažeš da bi strancima trebalo zabraniti da se voze po hrvatskim cestama. Ili tebi da se voziš samo po hr. Ili trolas.

Velika je razlika u vožnji cestom dozvoljenom za javni promet i puteljcima koji to nisu.
Ja kad sam vodio odavde iz austrije covjeka da se idemo vozit terenom u bosnu, rekao sam mu, vozit ćemo samo puteve koji su dozvoljeni za javni promet.
Toga u bosni ima dovoljno, tako i u hrvatskoj.
Jednostavno je moguće iz novog doći u sarajevo da uopće ne izađeš na asfalt, ili samo djelomično, a pri tom se ne krećeš iligalno, ne gaziš privatne posjede.
 
Velika je razlika u vožnji cestom dozvoljenom za javni promet i puteljcima koji to nisu.
Ja kad sam vodio odavde iz austrije covjeka da se idemo vozit terenom u bosnu, rekao sam mu, vozit ćemo samo puteve koji su dozvoljeni za javni promet.
Toga u bosni ima dovoljno, tako i u hrvatskoj.
Jednostavno je moguće iz novog doći u sarajevo da uopće ne izađeš na asfalt, ili samo djelomično, a pri tom se ne krećeš iligalno, ne gaziš privatne posjede.
Pa upravo to je TET. Vozi se tamo gdje nije zabranjeno i gdje je legalno. I poštuju se svi zakoni, i što se tiče registracije, osiguranja i kacige i ostalo. Ako se prolazi preko privatnog zemljišta, to je u dogovoru i uz dopuštenje vlasnika.
 
Pa upravo to je TET. Vozi se tamo gdje nije zabranjeno i gdje je legalno. I poštuju se svi zakoni, i što se tiče registracije, osiguranja i kacige i ostalo. Ako se prolazi preko privatnog zemljišta, to je u dogovoru i uz dopuštenje vlasnika.

A di su lovci, planinari, biciklisti, pastiri za ovcama, kozama....
Ostavi se interneta i yutube.
Sidi na motor nadji ekipu i vozi se.
Postuj gore navedene i nemas problema
 
  • Like
Reactions: enduro
Ja ne znam stvarno koji je tvoj problem. Nejebica?

Ja ti kazem kako stvari stoje a ti se pravis pametan.
Vidis da su se pocele razvlacit sajle po sumama i putevima.
Sta sam ti krivo predlozija da se nadjes sa nekom ekipom i pocnes vozit tako ces upoznat ekipu u drugim zupanijama i nastavis se druzit.
Sam ic u voznju makadamskim putevima nije pametno.
A sad ti pun sperme nastavi strapat.
 
  • Like
Reactions: Paf
Jeli ima netko tko vozi TET ili bi mozda vozio? Planiram u 7 mj. sigurno odvoziti TET Hrvatska, a mozda još Sloveniju i Bosnu. Zavisi od vremena koliko budem imao. Ne vidim na forumu nista o tome. Jeli moguće da stvarno nitko ne vozi?
Odvozio prošle godine dio Slo i čitavu Hrvatsku. Ove godine je plan odraditi Bosnu i CG, koliko to slobodno vrijeme bude dopustilo. Kako sada stvari stoje, frendove s kojima inače vozim, koče obveze, tako da pratim tvoj plan sa zanimanjem.
 

1644080200273.png
 
zna li netko gdje je dionica iz ovog videa, prije je bila dio TET-a Hrvatska ali vise nije. U naslovi stoji Parts Hill!?

 
  • Haha
Reactions: Paf
Znas kad bi ovo prosao sa africom?! Nikad, a mozda niti onda. Ni za dole, a kamoli za gore. Na 3x laksem terenu sam pao 5x u 30m. Prvih 2x sam dignuo motor ko nista, od adrenalina, Poslije mi niti adrenalin nije pomogao. U jednom trenutku su mi neke bakice sto su planinarile pomogle da dignem motor, ali niti to nije dugo trajalo, jer sam opet pao nakon 2m. Da mi nisu pomogli neki tipovi da izadjem gore, mislim da bi jos uvijek bio tamo i padao svakih 2m i jos ne bi bio na vrhu. Ja frajer, jer ki ce nam ca, ca ce nam ki. Nisam niti vode uzeo konjina. A mama mia budale. Ali dobro sam naucio lekciju.Nije mi se vise desilo. I ko za kurac, snimio sam tocno 0 minuta videa.