TGB G6 600 - san ili java?

aprilliaaa

Well-known member
oberdan bezzi je izbacija ovu studiju za tajvansku firmu TGB, a koji skuter bi ih treba izbaciti u orbitu...tj. uzdignuti na viši nivo u skuterskom svijetu. hočemo li ikada ovo ugledati tko zna :wink: :)
 
Ovaj TGB će izaći nikad,oberdan je slican napravio i onaj scootster od ducatija,sa sličnim detaljima kao i ovaj,pa ništa od toga a mnogi se kleli u taj. A sličnost sa T maxom je ista koliko i njihov 250ccm model X motion sa X maxom.
 
milanche said:
Ovaj TGB će izaći nikad,oberdan je slican napravio i onaj scootster od ducatija,sa sličnim detaljima kao i ovaj,pa ništa od toga a mnogi se kleli u taj. A sličnost sa T maxom je ista koliko i njihov 250ccm model X motion sa X maxom.
mislis obrnuto?
 
Kako misliš obrnuto?? :misli:
pa ovaj model G6 je identičan T maxu,isto kao sto je TGB Xmotion identičan X maxu,dakle zaključak je da kopiraju Yamahu. Pa tako sam i rekao u postu prije samo drugim rijecima
 
milanche said:
Kako misliš obrnuto?? :misli:
pa ovaj model G6 je identičan T maxu,isto kao sto je TGB Xmotion identičan X maxu,dakle zaključak je da kopiraju Yamahu. Pa tako sam i rekao u postu prije samo drugim rijecima
mislis obrnuto? :mrgreen: xmax slici tgb,ali po nekim rijecima to je tako jer je tgb jos prije kopirao yamahu,pa je sad yamaha kopirala njih jer su oni prije kopirali yamahu :mrgreen:  
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,138627.575.html

i nemozes bas reci da je ovaj tgb identican tmaxu,slicnosti ima ali nisu identicni,gdje je to od tmaxa...ovdje se vidi talijanski dizajn...
 
Ajmo to pojednostaviti,koji model je prije izašao x max ili x motion?? To smo znaci riješili... A vezano za sličnost sa T maxom,evo usporedujem ih i pljunuto isti sa malim razlikama,jedva vidljivim.
 
a je kad se bolje pogleda jako su slicnu,ali ipak je ovo daleko ljepse/atraktivnije,samo mislim da to nece nikad zazivit,ili hoce ali potpuno drugacije...
 
Nema dileme,prelijep je i ima strava detalje,ali nažalost ništa od toga bojim se. Meni se sviđa ovaj detalj sa isprepletenim crvenim sipkama pa bocnoj strani,a iste je oberdan ubacio i na onaj scootster od ducatija. Ali ne znam zašto mi TGB ima neki loši prizvuk a nikakvog iskustva nisam imao sa njim,za razliku od npr Kymca koji mi je legao
 
milanche said:
Nema dileme,prelijep je i ima strava detalje,ali nažalost ništa od toga bojim se. Meni se sviđa ovaj detalj sa isprepletenim crvenim sipkama pa bocnoj strani,a iste je oberdan ubacio i na onaj scootster od ducatija. Ali ne znam zašto mi TGB ima neki loši prizvuk a nikakvog iskustva nisam imao sa njim,za razliku od npr Kymca koji mi je legao
upravo to je najbolje (y) ducati  :slinavac:
a dobra je i kombinacija boja i ima jos lijepih detalja...
 
da bi se TGB probio u vrh potreban mu je sličan proizvod...to otprilike navode u članku odakle san skinuo ovo http://www.cyberscooter.it/sx/news10b.htm
 
aprilliaaa said:
da bi se TGB probio u vrh potreban mu je sličan proizvod...to otprilike navode u članku odakle san skinuo ovo http://www.cyberscooter.it/sx/news10b.htm
definitivno,da naprave tako slican skuter uz dobru cijenu kakvu sad imaju (y)