TGB jet fighter 50

Bajkeer

New member
bok kaj vi mislite o ovome skuteru.2t,4,9ks,AC,ali je made in tajvan.kolko bi mogao povuci u otvorenoj verziji?
 
Ljepo izgleda, a najvjerojatnije bi išao kao svaki drugi skuter. 80kmh. Vjerujem da ima karburator?
 
scoot ja sasvim ok......lijepo izgleda ima solidne performanse,a i cijena je dosta povoljna......mislim da je oko 11.000 kn.....i kasnije za friziranje nebi imao problema.......znam da jedan dečko ima na njemu kit i auspuh i motor leti.......što se mene tiče ja bi ga uzeo......a jesi li možda razmišljao o nekom polovnom runneru ili nrg-u...za tu lovu možeš naći i više nego dobrog runnera.......ali na tebi je red da odlučiš...... :misli:
 
odlican skut..

http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=140&Itemid=33

..u seriji dodje i nekakva reza od auspuha i ima iza disk s pletenim kocionim crijevom..

posto imam iskustva s TGBom, mislim da je realna brzina tog skuta bez blokada serijski 75 km na sat

masina je morini ili minarelli ako se ne varam.. sto otvara mogucnosti kitovima i td..

sve u svemu dobar izbor za 50icu pogotovo kad se uzme cijena , definitivno je r50x jet fighter BEST BUY kao i TGB 303rblack hawk (y)
 
a nema li 303 istu masinu kao jet fighter?jer 303 ima uspravno izmjereno 55,polegnuto 62,na stolu 53.to je podatak za otvorenu verziju iz motopulsa.znaci ni da fighter nebi bio brži.
 
o 303r sam punovec tu rekao http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=187.0

LAZ  :mrgreen:

uzasno los test ovaj koji spominjes iako ne kuzim zasto  su to tako lose odradili :misli:

on ide 70  (y) , provjereno , ima mi ga frend, samo je skinuo blokade , i serijski ide 70 ;) , da si iz ri dao bi ti da probas  :mrgreen:

pretpostavljam da serijska reza na r50x daje da taj skut ide 75 ali njega nisam vozio tako da to nemogu 100% tvrditi :misli:

ali nemoze ici losije od 303r_a  :mrgreen:
 
bi li se mogao mjeriti sa npr.jet force i nrg?jos me zanima dali je kvaliteta provjerena?
 
mislim da je piaggio bolji i da kosta 14 milja kuna taman bi bio toliko bolji... ostalo je u imenu  :mrgreen:


po meni nema smisla kupovat 50ccm skuter bolji od TGB 303r , jer sve je to ionak slabo..

bolje onda odmah kupit vecu kubikazu (recimo 250ccm) i polozit A kategoriju pa se vozit kao covjek...


ako kupis tog jet fightera bi ces jako zadovoljan..

samo pitanje je kad stizu , jer navodno su svi rasprodani i ceka se novi uvoz  :misli:
 
Heh, kao da gotovo identicna kopija instrumentalne table Jet Force-a nije bila dovoljna, jos i u imenu mora imati Jet  :LOL:

Inace, ako stvarno ima 9ks (sto bi me cudilo za 50icu) mogao bi ici kao speedfight 100 i aerox 100 koji su
te snage, tj. 95-100km/h.
 
Ah, eto sto uchini nepravilno koristenje tocke, zareza i razmaka. :)
 
Ajte nemojte bit glupi i gledat koliko ks piše...piše na tzr-u od frenda da ima 1,8 kw pa opere serijala skuter,tako da...
Ja osobno ne vjerujem u jeftine stvari tako ni u ovo...kupi rađe sr-ku,nrg-a ili runnera polovnog...
I da 95-100 km/h...yeah right :LOL:
I može se mjerit sa NRG i jetforceom?...JetForce se ne može mjerit s NRG-em,ko ni jedan skuter :jesus:
 
tako je piaggio je piaggio......mislim da se tu ne vrijedi raspravljat......ja vozim nrg-a  i prezadovoljan sam sa njim......kad uspoređuješ jet-forca i nrg-a to ti je koda uspoređuješ mercedesa i zastavu......što se tiće mene nrg je za sada na tržištu najbolji scoot.......
 
nrg-man said:
tako je piaggio je piaggio......mislim da se tu ne vrijedi raspravljat......ja vozim nrg-a  i prezadovoljan sam sa njim......kad uspoređuješ jet-forca i nrg-a to ti je koda uspoređuješ mercedesa i zastavu......što se tiće mene nrg je za sada na tržištu najbolji scoot.......
nebi baš rekao... pogledaj u jednom starije motopulsu imaš usporedni test... piaggio nrg je najlošiji ;) (usporedba nrg-runner-jet force(c-tech) i sr50)
 
ma pogledo sam ja svaki moto puls.........i ja sam isto tako mislio kao i vi.....ali evo probah i uvjerih se....probajte i vi pa ćete se uvjerit u ovo šta ja govorim....
 
nrg-man said:
ma pogledo sam ja svaki moto puls.........i ja sam isto tako mislio kao i vi.....ali evo probah i uvjerih se....probajte i vi pa ćete se uvjerit u ovo šta ja govorim....

a koji ste likovi, sad ce biti, moj nrg ide preko  80, a tvoj jetforce nemore 80, sve 50ice su isti k....(odnosi se na poznatije marke)
 
DERBI-evac said:
a koji ste likovi, sad ce biti, moj nrg ide preko  80, a tvoj jetforce nemore 80, sve 50ice su isti k....(odnosi se na poznatije marke)

upravo tako..

i zao je bolja ona jeftinija  :mrgreen: