THE TULJANS i HDMC ZAGREB - MAŠKARE U BBF-u, 19.02.2010.

Kraljica said:
"nasli" su se oni prije vec dosta vremena, ali nisu toliko skloni stalnim promjenama statusa na facebooku :LOL:

nemojte me krivo shvatiti, ali postoji svijet i zivot izvan foruma i interneta :wink:
Moguće ali u zadnjih 14-15 godina ja ih vidio nisam,barem ne gdje ja dolazim...ali kad sam vidio slike na stranici skidam kapu... (y)
 
ajd da im ja fiškala ne glumim, fino dodjes tamo pa s njima popricas i vidis di ko sta i kako :wink:
bit ce im drago da vide poznatu facu iz onih vremena (y) jer nekako imam dojam da ih znas odprije
 
ko god da je delal grah  :naklon: :naklon: :naklon: po mom ukusu al do zadnjeg detalja


Iwa ti prezivil cip na mobitelu  :LOL: :LOL:
 
Ja se sjećam nekih Tuljana, onako kao kroz maglu, iz davnih 80` . To su zapravo bili nabildani rokabilići na yamahama virago i krojili su zakon u Podrumu. Sjećam se da su zabranili psajhobilićima da čagaju. Jesu li to ti Tuljani?
 
priblizno tocno  :mrgreen:
 
sid said:
priblizno tocno  :mrgreen:

hihihi  :mrgreen:

budem stavila onih par slikica čim dođem sebi, malo sam bolesna. čip preživio  :mrgreen:
 
sid said:
priblizno tocno  :mrgreen:
hahahaha
Dlake preselile sa glave na lice, kažeš. Kokotice nisu više u điru, a ni sijanje straha među sirotim psajhićima  :mrgreen:
 
HDMC - taj MC ziher znači "Mens" club, i ako da - wauuuu...!  :shock: (y)
 
dobro da sam cvikere del  :mrgreen: