Tko drži retrovizore za Kaw na lageru?

moover

Active member
Koga god sam zvao (Kaptol Kargo, Dorian, Motormania, Šepić, Bencony, MMS, KMS, One bike...), treba naručiti i čekati 10ak dana...  :palacdolje:

Dakle, retrovizori za Versys, er6n, Z750, Z1000, volio bih ga imati već danas... može i zamjenski, ne mora bit oriđiđi...

Totalna nebuloza da usred sezone nitko nema faking retrovizora...  :palacdolje: mislio sam da to ima samo kod Aprilia prodaje, al vidim da i Kawa prodaja isto tak funkcionira...  :palacdolje:
 
Imas u motormaniji, a bome i rizomu kod sepica, jest da je vrhunska ali nekako sumnjam da planiras dati oko 2k kn za retrovizore  :mrgreen:
 
Napisao sam već gore, bio u Motormaniji (osobno jučer) i nema... a tip na telefonu mi rekao da ima...  :palacdolje:
 
probaj u motomondu, izgleda da imaju sve osim dihtunga za guzzije :LOL:
 
DacMan said:
probaj u motomondu, izgleda da imaju sve osim dihtunga za guzzije :LOL:
molim da budete ozbiljni na ovoj temi, bilo bi lijepo da se jave samo oni s konkretnim informacijama...
 
Po novom ti Auto Krešo 01 2989095 Štefanovečka 10 ima djelove i za motore.
znam da za skutere imaju skoro sve za Kawu nisam siguran ak ti je usput skoči i vidi možda najdeš nešto kaj ide gore
 
Imaš pravo..listao sam malo katalog od Auto Kreše...ima svega , ja uzeja filter ulja i svičice za Kawu, gume za Vespu, a vidija sam da imaju raznih djelova za naručit...npr. auspusi, plastike itd...Trebalo bi bit i retrovizora. I sve je jeftinije...
 
moover said:
Napisao sam već gore, bio u Motormaniji (osobno jučer) i nema... a tip na telefonu mi rekao da ima...  :palacdolje:

Sori, ne znam sto mi dode, inace pozorno citam  :misli:

Ajde valjda je bilo jutro na poslu pa se izgubih  :D
 
oriđiđi nemam
zamjenske sam kupio u louisu(carbon look)
ak si zainteresiran,možeš ih sutra oko podne vidjeti u zg na motoru(ili na bundeku cafe cezar oko pol 10 se pije kava)poslje moram u karlovac,vraćam se oko 12h
ak ti pašu cijena je 200kn(platio sam ih u louisu 240kn)
stavio sam na njih adaptere(produljenja,cca 6 cm)
sad vidim kaj se zbiva na cesti iza mene
meni ne trebaju,vratiti ću gore originale a ove prodajem
0958917776-barni
 
darko57 said:
Po novom ti Auto Krešo 01 2989095 Štefanovečka 10 ima djelove i za motore.
znam da za skutere imaju skoro sve za Kawu nisam siguran ak ti je usput skoči i vidi možda najdeš nešto kaj ide gore

    Ima Auto Krešo i u Zagrebačkoj ulici (odnosno neka mala uličica pore), a to je Mooveru bliže-

    Moover ako ti je frka ja imam neke zamjenske u garaži, ali su kromirani i tak mali da se skoro ništa ne vidi u njih  :shock: pa sam ja nakon 2 dana s njima vratio originale, a još je na jednom (misli desni) i napuknuto ogledalo, ali ako misliš da bi ti mogli pomoč dok ne nađeš oriđiđi javi mi.
 
o ovome sam pričao...
cijena 200 kn/par
prošli tjedan kupljeni u louisu
0958917776
 
jbga
tak ti je to kad kupuješ na neviđeno
bar vidiš iza za razliku od originala...
:mrgreen:
 
Da ti nije pukla ona plastika šta drži retrovizor?
Meni se to desilo prošli tjedan, novi retrovizor došao za 3 dana.
Inače, u DKS imaju kolektivni godišnji od 01.08. do 15.08. zato se valjda treba toliko čekati.
 
Ma puklo sve, nema mu spasa...

Što se tiče DKSa, moje zamjerke ne idu njemu, nego hrvatskim prodavačima jer nitko ne drži jedan par faking retrovizora na lageru... valjda slabo idu... nitko ni na er6 ni na Versysu ni na Z750 ni na Z1000 ne razbija retrovizore usred sezone... katastrofa da početkom kolovoza moram 2 tjedna čekati retrovizor... to mi je kao da dođem u pekaru i kažu da naručim kruh i da dođem za tjedan dana po njega...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Ja sam bio kod Doriana, i čovjek se stvarno potrudio da dobijem šta je brže moguće novi retrovizor.  (y)
Inače, izgleda da versys 2009 ima problema sa onom malom plastikom koja drži retrovizor, jer sam bio već drugi sa istim problemom(pucanje plastike).

EDIT: Naravno da o tom problemu u Kawaskiju nemaju pojma(isto kao i sa zujanjem)  :mrgreen:
 
Nabavio retrovizor... original za versysa... netko ipak drži na lageru!!!  (y) (y) (y)

Neću napisati gdje sam uzeo jer su retrovizori papreno skupi i nisu dali nikakav popust... pa nema smisla da ih reklamiram...   :palacdolje: