TKO PIJE A TKO PLAĆA - OLDTIMERI GROBNIK

romel

Member
:cry: Znade li se tko pije a tko plaća na utrci na Grobniku. Ako smo im dodijelili od strane oldtimera plaketu za najboljeg organizatora (čitaj berača love od oldtimer jadnika) red bi bio da dobijemo i pravilnik kao i od svih malih kao što su Križevci, Oroslavje, Bjelovar...Trening subota, utrka nedjelja-rekla/kazala.Kalendara još uvijek nema a vrli HMS plaća lovu za održavanje stranice. Kada su mi prije par godina govorili da je to sve u rasulu nisam vjerovao ali sada sam duboko uvjeren da mi svi statiramo u kuruzi dok oni beru lovu ( čast poštenim izuzecima-znade se koji su to).
Žao mi je što sam tako revoltiran ali pojedinci bi se prodali za porciju čevapa, a nekima je dovoljna i flaša pive. Stajališe je to jednog "seljaka" koji možda i razmišlja kao "zadnja seljačina" ali to je to.

Nisam namjeravao nikoga vrijeđati, puno pozdravljam prave bajkere i želim im puno sretnih km. :cool:
 
Kad Grobnik ima praksu da satnicu radi tek u petak, nakon što vide koliko ima prijava po raznim klasama. I to samo za subotu. A u subotu rade satnicu za nedjelju. Zašto je to tako, ne znam; ali u takvim okolnostima sigurno nisu u stanju napraviti pravilinik, kad ni sami ne znaju satnicu. Jbg.
Eh, da je to bar jedini problem u našem moto sportu...