tko voli bobbere?

James1100 said:

pih, do 8 ujutro staviš zadnje lampe, sjedalo nek ti glumi dormeo jastuk i možeš na tehnički... do 13,00 piješ kavu na moru  8)

(y)
 
Zato jer se vidi stednja. Origigi blatobran je sasvim ok za bobbera, ostavili bi ga da je ostao u komadu.
Sorry, stari, ta stednja sad iritira jer obicno motori koji su pali postanu prerade jer su dijelovi skupi. Mozda nije istina, ali to meni govoei ta slika. Motor je sad dobra baza, ali ima jos puno posla.
Dobar zdnji kraj, pretjerano crne boje, far mijenjat hitno.

Nadjem ti sliku burazovog bivseg, isto poslije pada, ali ispao dobro.
 
Meni je ok i nista nebi vise mijenjal osim guma, ulja i filtra. Motor za svaki dan i jos k tome izgleda uredno. Dosta mi je prerada koje sluze samo za naslikavanje a internet ih je prepun, da idem na bobbera bil bi (isti) ovakav.
 
Prednji blatobran imam njegov al je pre visok i ne svida mi se tako da sam napravio sam novi nije bas nesto al za prvi put dobro i pri padu nije nista slomljeno tako da nisi bas u pravu al dobro
 
Di si bio kad sam ja trazio taj blatobran za kupit???  :mrgreen:
Ajd dobro, napisao sam da mi to govori slika. Ali ako je izrada vlastita, svaka cast  (y)
Motor mi je precrn, ali ako volis  (y)
Zadnji kraj mi se sviđa, sic je nadam se samo privremen. Kod tih stvari ipak gledam i udobnost, ne samo estetiku.
Prednja lampa mi je katastrofa, nikad nije bila lijepa, a isfurano previse. Ne pase na retro.

Ja bi vozio taj motor svaki dan, ali bi ga dorađivao kako bi prilike dozvoljavale.
 
  POST : TKO VOLI BOBBERE ( I VOZI  :jesus: )
znači :
james 1100
rx 1000
eto mogu i ja
..
..
ajde pa da se " boberaši" nađemo na điru ili pivi , da ne trkeljamo samo virtualno nego uživo možda neka pijanka ,,,, šerafljenje ,, razmjena djelovi , savjeti ...
AKO STE ZA ..NARAVNO