Tmax ili nexus 500

ODST

Well-known member
Savjeti, iskustva? Tmax prve serije 2003/2004 i tako nesto godiste nexusa...

Nexusa bi jedino jer bi ga uzeo kod nas i jer za taj piaggio ima dijelova i u pekari, tmax sve ostalo
 
ODST said:
Savjeti, iskustva? Tmax prve serije 2003/2004 i tako nesto godiste nexusa...

Nexusa bi jedino jer bi ga uzeo kod nas i jer za taj piaggio ima dijelova i u pekari, tmax sve ostalo

Uhu da se predbiljezim za temu jer sad ce sektasi udrit po tebi :LOL:
 
Malaga, pratim tvoju egzibiciju  :cool:
 
Nista se nedogadja? :blink:

Nisu ni sektasi ka sta su nekad bili :LOL:
 
dannyghost said:
Malaga, pratim tvoju egzibiciju  :cool:
vozim cbr900, doma lude pa bi uzeo skuter 500ccm za cca 2500-3000e, a samo bi nexus ili stari tmax
 
Uzmi nexusa,t maxa voze kompleksasi,kao i bmw u kategoriji motora
 
Vozija bi i ti benvea kad bi moga s njim stati na semaforu..
[emoji23][emoji23]



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Pusti priču,tmax je nepoderiv naspram nexusa,a i vozi se bolje,zanemari ove šta guraju neko generaliziranje ko šta vozi.
 
Kod tmaxa me jedino muci to odrzavanje, ipak se radi o skuteru starom cca 15 godina i nema ih bas puno i sta nek se razleti masina...govorim iz iskustva jer imam yamahu maxster 125 i masina se razletila, polovno naci zaboravi, zvao u yamahu i novi klip i cilindar 125ccm 5600kn, pa uzeo sa ebaya tajvanski kit 180ccm za 1200kn i slozio...

A sto se tice nexusa to je piaggio master i imam ih koliko hoces
 
ODST said:
vozim cbr900, doma lude pa bi uzeo skuter 500ccm za cca 2500-3000e, a samo bi nexus ili stari tmax

Uzmi neki kruzer. :misli: :neznam:
 
Sredju said:
mi u grupi imamo atlantic 500 sa 60 000 predjenih. tip top
ima po italiji nexusa i tmax sa 90 tisuca...obe su te masine kvalitetne i vjerujem da je yamahina kvalitetnija, ali pri kupnji polovnih pitanje je kako je to odrzavavano i vozeno....za master se zna da ovi stariji hoce pomijesat ulje i benzin ako se voze samo kratko po gradu i tako
 
ODST said:
Kod tmaxa me jedino muci to odrzavanje, ipak se radi o skuteru starom cca 15 godina i nema ih bas puno i sta nek se razleti masina...govorim iz iskustva jer imam yamahu maxster 125 i masina se razletila, polovno naci zaboravi, zvao u yamahu i novi klip i cilindar 125ccm 5600kn, pa uzeo sa ebaya tajvanski kit 180ccm za 1200kn i slozio...

A sto se tice nexusa to je piaggio master i imam ih koliko hoces

Ako su dijelovi jedino kaj te tu jebe nemas kaj razmisljat, na ebayu ima kaj god hoces za Tmaxa, i novih i rabljenih dijelova...

O razlici u voznji između ta dva nemamo kaj pricat, sve je jasno ;-)
 
Slabo se razvija tema? :LOL:

Nexus nemas sta razmisljat,bolje vozne osobine,lipsi...Talijan kad to napravi to je to (y)
 
..usporedivat 1 i 2 cilindra i minim.razliku u cijeni za isto godiste skoro duplo je tesko i glupo...definitivno je Tmax i duplo skuplji za odrzavanje i veci potrosac..ali ipak radi se o top skuteru.Nexusa 500 poslje 2011 i nema tak da ...
 
retriver said:
..usporedivat 1 i 2 cilindra i minim.razliku u cijeni za isto godiste skoro duplo je tesko i glupo...definitivno je Tmax i duplo skuplji za odrzavanje i veci potrosac..ali ipak radi se o top skuteru.Nexusa 500 poslje 2011 i nema tak da ...
ma vjerujem da je tmax u voznji puno bolji i da cijena im je tu negdje
 
ODST said:
Savjeti, iskustva? Tmax prve serije 2003/2004 i tako nesto godiste nexusa...

Nexusa bi jedino jer bi ga uzeo kod nas i jer za taj piaggio ima dijelova i u pekari, tmax sve ostalo

Onda znaš kaj bi kupio  :LOL:

Samo neš ti nać ni nexusa za čik, ove cijene na oglasnicima graniče s smještajem prodavatelja u ustanove di bi im se još možda moglo pomoć, o tmaxu neću ni komentirat, to godište nit mi je oku ugodno,a cifre isto za gore spomenute ustanove...  :0648: