Tmax Klub Hrvatska

desmosedici said:
Nema me ko šta dirat..sve je ovo zdrava zajebancija...ništa na ososbnoj razini,barem s moje strane...ako se ko naša uvrijeđen
NHF :mrgreen: (y)

U principu me boli kita ko vozi tmax-a koliko ih se prodalo kakvo je stanje na lageru itd itd itd...
Meni se riga od njega i amen  (y)
prvi bold  (y)

drugi bold,zasto :shock:
 
desmosedici said:
U principu me boli kita ko vozi tmax-a koliko ih se prodalo kakvo je stanje na lageru itd itd itd...
Meni se riga od njega i amen  (y)

Interesantan izbor teme za pratit.. u tom slucaju.
 
Daj desmo zajebancija sto na sat,ekipa je primila i malo se uhvatila tebe,sto bi Talijani rekli senza brigare!!


Loading 'slanje poruke'...
 
desmosedici said:
Nemoj me navlačit...ja san svoje reka  :mrgreen: :jesus: (y)
rekao si nesto sta nema veze sa mozgom.....evo recimo ja mislim da je ducati talijansko govno koje vecinom kupuju ljudi zeljni paznje i glumci,ali nemogu reci da mi se riga recimo od panigale,jbg napravili su cudo od motora,bez obzira sta je talijanski poluproizvod :mrgreen:
 
I ja bi Diavela imao bez obzira sta mislim o Ducatiju! Temeljiti mišljenje na forumskom gadenju zbog pisanja joke nike mate pere ili koga već je littlebit maloumno


Loading 'slanje poruke'...
 
milanche said:
I ja bi Diavela imao bez obzira sta mislim o Ducatiju! Temeljiti mišljenje na forumskom gadenju zbog pisanja joke nike mate pere ili koga već je littlebit maloumno


Loading 'slanje poruke'...
i kraj ove rasprave (y)
 
infinity said:
Desmo...pripa si se sektasa :mrgreen:

od svih sta ih ja znam...Zog je najkrvolocniji :palacdolje:


:LOL:

:shock:
 
malaga said:
rekao si nesto sta nema veze sa mozgom.....evo recimo ja mislim da je ducati talijansko govno koje vecinom kupuju ljudi zeljni paznje i glumci,ali nemogu reci da mi se riga recimo od panigale,jbg napravili su cudo od motora,bez obzira sta je talijanski poluproizvod :mrgreen:
U kojeg si ti svojedobno ulupa para u vridnosti 3 "kinga"  :mrgreen:
Jbg svak nosi svoj križ  :mrgreen:
 
desmosedici said:
Nema me ko šta dirat..sve je ovo zdrava zajebancija...ništa na ososbnoj razini,barem s moje strane...ako se ko naša uvrijeđen
NHF :mrgreen: (y)

U principu me boli kita ko vozi tmax-a koliko ih se prodalo kakvo je stanje na lageru itd itd itd...
Meni se riga od njega i amen  (y)

Tako je i meni bilo dok ga nisam provoza

Sent from my Galaxy SII using Tapatalk
 
massa.st said:
Tako je i meni bilo dok ga nisam provoza

Sent from my Galaxy SII using Tapatalk
a sta bi tek bilo da ga ja provozam,isti dan bi otrcao u banku po kredit :mrgreen:
 
Pozz
Imam yamahu t max 500 2009 godiste.
Ima 38000km.
Polini evo 3 variomat i akrapovic.
Neki dan mi je stao u voznji i nece vise upalit.,alnaser vrti motor ali nesto u njemu drobi!
Molim pomoc ako netko zna sta bi moglo bit!?
Hvala