To samo pravi biker razumi.

priča odlična!!  (y)  (y)  (y)

s obzirom da uz motor jašim i konje...ima jedna fraza koja se povezuje konje (mislim na životinje) i motore ...

postoje dvije vrste jahača, oni koji su pali s konja (motora) i oni koji će tek pasti
 
Goldy_zu said:
priča odlična!!  (y)  (y)  (y)

s obzirom da uz motor jašim i konje...ima jedna fraza koja se povezuje konje (mislim na životinje) i motore ...

postoje dvije vrste jahača, oni koji su pali s konja (motora) i oni koji će tek pasti

Slažem se...u vezi toga, Goldy, ja i kćerka smo se bavile preponskim jahanjem, također uz vožnju motora - ne znam što mi je više ušlo pod kožu. Sve do prije 10 godina kada je kćerka na treningu imala težak pad s konjem i bila u komi 6 tjedana. Samo jaka volja da vrati svoj život dovela ju je do velikih i brojnih uspjeha u životu. Kad joj se to dogodilo bila je u trinaestoj godini i kako je odrasla uz motore i vozila se s nama, već je bio dogovor da za 14-ti rođendan dobije skuter. Danas ne može voziti motor jer ima još uvijek problema s motorikom, a konje je nekoliko puta jahala na našem ranču, ali je uvijek htjela više i brže od onog što sam joj ja mogla dozvoliti pa je svaki taj pokušaj uglavnom završio svađom. Konja i motore imamo i danas...Zato razumijem jačinu volje svih onih koji su se uspjeli nakon teških padova s konja ili motora vratiti u sedlo, samo pamet u glavu, rijetki imaju sreće više puta...
 
stari preeeeeelud si!!!!! svaka čast!!! ja sam imao pad sa skuteradoduse ni približno kao tvoj pa sam se vratioo!!! citajuci zadnji dio priče meni se čini da i ja prolazim trnoviti put do kupnje "pravog motora"      (y) (y) (y) (y) (y)
 
kawasaki636 said:
I posto sam stedija tu i tamo skupim za motor i kupim sebi novog ej stari citaj ovo NOVOG Kawasakia 636 Ninju. Ni sam nisam virovao da je dosao taj trenutak. Kad sam dosao u ducan i rekao ovo je moj i Bozji, a ....... Ja prvo kleknem isprid njega i recem njemu( motoru) da znas koliki sam trnovit put prisa da bi dosa do tu, zato te molim da me cuvas a isto tako ti obecavam da cu i ja tebe cuvati. I eto fala bogu do dan danas ja i moj DJUBAR ( kako mi ga je zena nazvala) se cuvamo i pazimo a prosli smo skupa vec 3 godine i Grobnik i sve a uzivanje u svakom diru je sve vece i vece.
………………..Pozdrav vas Kawasaki 636 Djubar

sve si rekao stari  :skuter:
 
svaka ti cast,imam i ja doma jednog koji je letio u drvo ,i dalje je na motoru
uz naravno moju podrsku a i pratnju

dobro je ono receno : razlika je samo ...koji su pali i koji ce pasti


 
Majstore, skidam kapu....

kao što su već neki napisali -  onaj dio kada klekneš pred motor - premoćno!!

I meni je (MX) motocikl još neispunjena želja i znam što znači željeti nešto, radim na tome da uskoro i moja pila dobije (počasno) mjesto u garaži.

Još jednom  R E S P E C T    (y)  i puno kilometara u budućnosti!
 
stari moj svaka  ti dala,,,to malo ko razumi...
i ja jos neman motor al bi dusu dala za njega... i tako ja stedin i stedin...nadam se da ce mi se isplatit! ;))
 
I sam sam bio 97-e klinički mrtav tjedan dana, poslije još jedanput, al samo 5 dana  :mrgreen:, tako da u potpunosti razumijem sve, motor nije ljubav to je bolest/ovisnost od koje se neželim izliječiti, slomio sam u 15 god R ljubavi dosad veći dio kostiju u tijelu, a ako već moram na drugi svijet neka to bude na japanskom đubretu, pa  nek selo priča - "kako je živio tako je i završio"  (y) (y) (y)  
 
ovo je prica u kojoj najblize mozes "namirisati" ono nesto sto nas veze za masine. (y)
 
svaka čast (y)sretno
 
kawasaki636 said:
Stoga eto nadam se da vam se isplatilo citati ovo do kraja i da vas je moja prica barem malo zainteresirala. Jer to su osjecaji koje i sad dok ovo pisem cutim punom snagom i sritan sam zbog toga a pogotovo sta sam ode na ovoj web strani vidija da ima jos ljudi koji se tako osjecaju. Zato pozdrav svim riderima koji su istinski zaljubljenici u motore a vama koji jos nemate motore samo mogu reci da je moja prica ziva istina i virovanje da se snagom i voljom moze doci do konacnog cilja.. ………………………..Pozdrav vas Kawasaki 636 Djubar

O ZNAM KAKO TI JE BILO I KAKO TI JE SADA, čak nem je vremenski period čekanja sličan (jedino što sam ja imao sreću da nisam tako ružno pao) .....
i ja mu i dalje pričam, i dalje pazim di na njemu što i kako stoji prije svake ture....
i hvala ti što si me podsjetio kako je bilo ...