TOM.OS OSIJEK

zeto

New member
tu nemojte kupovati......uglavnom to su lopovi i smradovi,prodaju tomos motore i djelove.....takva su moja iskustva!!!!
 
Pričaj! Šta je bilo?
 
nisam mogao nabaviti korpu kvačila,onako sastrane,a da je dobra.....kada sam stavljao 4 lamele na motor,pa odem kod njega kupiti,to je bilo prije mjesec dana,i namontiram i sve fino,krasno.....kada nakn 1000km,motor neće krenuti,a ono pukla korpa kvačila,dobro pa nije sjebo i radilicu,i druge elemente,pa sam onda uzeo standardno kvačilo i korpu s 3 lamele,opet novo kupio,kako je bilo,jer mi se nakraju čini bolje,to znam da je 100% kako treba i original,samo,eto htio sam s 4,jer ide manje opruga,pa manje naprezanje na onoj pločici što drži opruge......i kada sam mu donio,nepriznaje garanciju,kaže kako sam ja to nestručno ugradio,mamu mu jebem.......a nebi vidio neke stvari da mu ja nisam pokazao,kao npr. cilindar od juniora,nikada za to nije čuo.......tako ljudi tamo nemojte ni vijka kupiti.......
 
i još je rekao da tražim nadređene,one iznad njega,pa je mislio da ću odustati,al tražio sam broj i od njih,al nije htio dati.......bolje da sam otišao,samo bi tamo napravio neki incident,nije to neki jebeni novac košta 150kuna,al to je meni 18 litara goriva,koji sam dao jednom smrdljivom pederu.......s tim gorivom prijeđem oko 600km.......