Tomos 14M Scrambler

pamzor said:
Ma daaaj, to je iz uzgajališta, čisti todorić... :LOL: :LOL:

E, jadna komarča, bilo joj je bolje u teretani kod todorica... biće je peška na kuglice od sojinog brasna  :mrgreen:

i?? Jesi uitija kojeg žbirca?  :LOL:
 
Jel to vozi?
 
Nakon godinu dana lezanja u kutu i skupljanja prasine
Stvari su se napokon pokrenule
Osim šta sam bia zaokupljen građevinom mislim
Da je to sve do lošeg vína  :mrgreen:
 
odlično, "malo si (po)maka.."
sebe -  :wink:

.. vrag odnija prišu ... (y)
 
Sad će krenut, čim bude mladog vina, živili  :recine:

Odlično  (y)
Moja ispjeskarena, stoji i skuplja prašinu.  :(
 
ag moto rijeka,potrazi po netu ima broj telefona. na njuskalu imaju i spisak dijelova i slike,mislim da i na FB imaju stranicu
 
ja sam gledao dijelove na: http://www.trgovina.obnovi-si.si/ imaju bolju ponudu pogotovo za starije tipove.

 
u ag moto imas svega i svacega,tako da tamo zovi
 
za frčo moto znam ali on je najskuplji koliko mi se čini. gledal sam na ebayu fergazer bing 18 za 29$ a kod njega je identičan takav 90€. sad sam u fazi prikupljanja informacija za jedan stari tomos koji ide u restauraciju...
oprosti kaj spamam u temi o tvom motoru ali zašto većina apn-a koje sam imal priliku vidjeti ima skinuti ventilator i poklopac hlađenja i stavljen rebrasti cilindar? jel se bolje hladi ako je friziran ili samo zbog izgleda? 
imam i jednu rezervnu mašinu od apn-a pa razmišljam da ju malo doradim (y)
 
Onda više nije motor od apn-a nego od 15 ili bt-a a može se složitti i od ctx-a ili elektronke samo onda idu kompletni drugi blokovi.
 
Mislim da se može puno više izvuć iz cilindra od 15-ice ili bt-a što se tuninga tiće pa zbog toga mjenjaju.
Ja sam uzea 38,5 klip s L-prstenom
tražija sam elka al to je nemoguća misija  :mrgreen:
pa sam se nakraju mora zadovoljit sa talijanskim GOL-om
nadam se da ću bit zadovoljan ionako mi je ovo samo za guštat od kavane do kavane  :piva:
 
Odnija sam klip i cilindar i meštar je izmjerio klip i po tome bušio
nesjećam se vise koja je tolerancija možda 5-6 stotih  :misli:
EXD9M bi triba znat  :mrgreen: