Tomos APN 6 projekt

I konačno gotovo......
Zadovoljan sam, lijepo radi i apsolutno sve na njemu funkcionira..
U subotu na tehniči ako stignem...
(y) (y) (y) (y) (y) (y)









Rezime:
Potrebno vrijeme: 6 mjeseci
Potrošeno ukupno: 8.875 kn (od toga motor 2.000kn)
Prodano dijelova: 1.100kn
Ukupno trošak: 7.775 kn. (nadam se još samo registracija i tehnički).
(y)
 
Lipo je ispao  (y)


Daj ga sad frendu Lavadu da ga malo testira    :mrgreen:
 
Toecutter di ima za kupiti ova amerikanka što je imaš na nogari? I koliko je koštala?
 
Bome fino te koštalo, nebi čovjek rekao da se u Tomosa može ulupat toliko para jbt... :shock:
Al lijepo je ispao, svaka čast! (y)
 
pamzor said:
Toecutter di ima za kupiti ova amerikanka što je imaš na nogari? I koliko je koštala?

Bočna nogara...AG Moto u RI..nekih 100tinjak kuna
 
drazen 39 said:
Bome fino te koštalo, nebi čovjek rekao da se u Tomosa može ulupat toliko para jbt... :shock:
Al lijepo je ispao, svaka čast! (y)

Sve sto se detaljno radi, kosta
 
aj lajk..jedva cekam i ja svog zika uvatit rijesit,vratit u zivot.. :0648:
 
Evo, danas ga bio registrirati i to u Puli jer je kod nas u Labinu takva gužva da ne stigneš u dva dana doći na red.
Putovanje na APNcu od 90 km činilo mi se kao da sam napravi 900 km :mrgreen: :mrgreen:
Registracija = 160 kn za osiguranje i 480 tehnički (tablica,prometna itd).

Napravio u dva dana 150 km. Plan je tu i tamo se provozat ovo ljeto i onda ga spremit u garažu.
(y)
 
Bravo, lijep komadic povijesti je dosao u sadasnjost.  (y)
 
toecutter said:
Evo, danas ga bio registrirati i to u Puli jer je kod nas u Labinu takva gužva da ne stigneš u dva dana doći na red.
Putovanje na APNcu od 90 km činilo mi se kao da sam napravi 900 km :mrgreen: :mrgreen:
Registracija = 160 kn za osiguranje i 480 tehnički (tablica,prometna itd).

Napravio u dva dana 150 km. Plan je tu i tamo se provozat ovo ljeto i onda ga spremit u garažu.
(y)
Meni će biti glavno prevozno sredstvo za sve shopinge i administrativne obaveze cilo lito zbog parkinga i uopće letanja kroz misto... :azn:
 
toecutter said:
Napravio u dva dana 150 km. Plan je tu i tamo se provozat ovo ljeto i onda ga spremit u garažu.
(y)

Toe kako se uopće ovo montira? S vanjsku stranu nožnog nogara? :misli:

2uhb7fd.jpg
 
Da, s vanjske strane nogare. Samo izvadiš vidu i opet montiraš (y)
 
Da ne bude dosadno, promijenio sam još i kvačilo. Spustio malo glavu i polirao kanale i malo šira dizna na karb...ide sigurno 3 km/h brže sada  :mrgreen:
 
Pozdrav, sorry na updanju u temu.

Imam doma Tomos 15sl koji nazalost ima rupe u bloku motora.
Od kojih tomosa paše blok na 15sL?