Tomos automatic

cobRRa

New member
Zamoljen sam od jedne profesorice ako mogu pronac nekog da joj osposobi Tomosa automatica, naravno uz nadoknadu. Nalazi se u zapadnom dijelu Zagreba.

Hvala!
 
Jel se zna dijagnoza ili treba samo nalit goriva i napumpat gume?




Jel to mlada ili starija profesorica?  :mrgreen:
 
tomee said:
u sisak ni sa tomosom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam sa automaticom sad glavni u gradu dok ne osposobim svoju zvijer.. :jesus:
 
High 46 said:
el je plaćanje solarno ili u naturi  :misli:

mislim da ti je bolje solarno, jer ak cobRRa ima 63 godine, kolko onda ima ''profa''  :mrgreen:
 
Dylan said:
"Gigant" iza Remize?

http://www.gigant.hr/

evo zovem ih ne javljaju se, probat cu opet. (y)

ak ima neki samouki mehanicar i oce se pozabavit s matikom i pri tome stavit koju kunicu u dzep jos uvjek se moze javit.

cdawg said:
mislim da ti je bolje solarno, jer ak cobRRa ima 63 godine, kolko onda ima ''profa''   :mrgreen:

kad sam otvaral temu i pisal i meni je zvucalo predobro al reko nece valjda. :bojimse: :hehehe:

 
Gle imaš u Španskom , (Ljubo 091 7808711)  doktora za takve  situacije, (Tomos, Prima , MZ, razni Rusi i DDR  motocikli su mu ljubav)  nazovi ga pa se dogovorite.....
 
Horvat na Črnomercu...  (y)
 
hvala vam svima na infu! (y)  malo je problem kaj je skola zavrsila pa je profesorica nestala i ne dolazi na kavu ali znam kak cu do nje. :wink:


mozda da ne kljucam temu da ostane zbog tomosa matika otvorena pa ako zatreba da je tu.