Tomos CTX restauracija

ima li novosti ? kad će probna vožnja?
 
AnteK said:
Tamo oko 2018....  :mrgreen: Reko je Plete da ne žurim!  :mrgreen:
ajme  :LOL:

znači bevanda,gradele.... itd..fino  (y) kad bude netko trebao naložiti vatru i donjeti vode -slobodno nazovi  :mrgreen:

 
AnteK said:
Tamo oko 2018....  :mrgreen: Reko je Plete da ne žurim!  :mrgreen:

Nebude li gotof do kraja 2015 oduzimam.  8)
Onda će bit gotov do kraja 2018.


:mrgreen:
 
Auf al smo.mi slinili za tim motorom.kad smo bili srednjoškolci.. a sad ga ima.za 150 kuna jebateled

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 
mihaelsb said:
Jutros je CTX dobio novog vlasnika, tj. mene  :mrgreen:
Hvala Anti na prijevozu i svemu  (y)

Ako ćeš nastaviti temu, neću brisati.  :mrgreen:

Sretno sa sređivanjem, sve je manje mladih ko ti koje to zanima.  (y)
 
AnteK said:
Ako ćeš nastaviti temu, neću brisati.  :mrgreen:

Sretno sa sređivanjem, sve je manje mladih ko ti koje to zanima.  (y)

AnteK što se dogodilo, jesi sve manje mlad ili te sve manje zanima?  :mrgreen:
 
šteta, mogo je biti super projekt.

a možda još bude
 
JosipSt said:
Jel ovo tvoj runner na slici al si ga uzeja od denia ??
Nije moj Runner,nasao sam sliku na internetu. :D
Evo ovako CTX izgleda kada je cist,imam neke sitnice za rijesiti i bude dobar motor.

IMG_1804.jpg


IMG_1801.jpg


IMG_1805.jpg
 
Danas se uhvatili u koštac sa Cetom.. Otišao kod Trkulje,kupim novi klip i sajlu kvačila,dođem kući,kad ono L klip. Ništa vraćaj se nazad  :LOL: majstor nije imao obični pa sam uzeo nove karike samo..I iznenađenje  :mrgreen:



Radilica isto nema lufta,igličasti je malo lošiji,jedan osigurač sam zagubio,sad čekam da nabavim taj novi osigurač i igličasti pa gas..A vjerovatno ću i uzeti za prvu ruku obični klip iz AG Moto,uhvatit jedan dan promjenit ležajeve i semeringe radilice i to je to.





Sve u svemu ja sam zadovoljan,najbitnije mi je da su cilindar i radilica dobri,ostalo se lako sredi (y)
Kad upalim,snimim i video da vidite kako pila radi.
 
mihaelsb said:
Sve u svemu ja sam zadovoljan,najbitnije mi je da su cilindar i radilica dobri,ostalo se lako sredi (y)

E to je najbitnije!  (y)

Ajd jedva čekam da ga upališ. Mislim da je i mjenjač ok, ja sam prešalto na hladno sve brzine, ništ
ne zapinje onako odokativno.
 
Kakve veze ima L karika, parsto okretaja više i to je to! Mogao si slobodno ostaviti!
 
Godište je 1989,a u rezervoar stane nekih 18 litara :mrgreen:
Ima veze L karika,pošto je motor vožen i urađen na običnoj karici,a ima mali zub na cilindru,kad bi stavio L kariku pukla bi i nastao bi kaos,tako da bolje da sačekam nego da trčim pred rudo i napravim veći problem nego što je bio (y)