Tomos općenito

toecutter said:
Ja sam stavio mog APNa u oglas i non stop mi se javljaju razni pametnjakovići i govore mi da nisam toliko potrošio.

Platio sam APNa 2.000 kn. Imao je papire i bio je kompletan, čak je i palio samo nije htjeo u brzinu (puknuta "vilica")...ali ukratko bio je groblje..

I onda me ponio entuziazam i krenuo sam ga rastavljat (do zadnje vide) i sve napraviti po PSu...na kraju sam potrošio još 9.000 kn kad sam prvi đir s njim napravio.
To ljudi ne mogu vjerovati ali je to tako.

Na tom APNu je 90% dijelova sve novo...od A do Ž i svi dijelovi su stavljani kvalitetni (uključujući i mašinu/struju/ramu/ovjes itd.)

I sada ja pitam 7.600 kn (1.000 eur) ..izgubit ću 3.400 kn ako ga prodam ...ali nisam normalan jer je novi bio toliko...


Lijep primjerak, ali ipak je to Tomosaki, a i za 1000 eura možeš naći i lijep komad motora .
 
Pa reci da li je puno dati 1.000 Eura jednom tipičnom bikeru u srednjim godinama koji je upravo shvatio da mu život neće biti kao na filmu.
I u borbi sa svakodnevnim problemima želi povremeno zaviriti u garažu i prisjetiti se trenutka svog prvog đira na motoru s brzinama, pogleda curica iz parka i onog osjećaja da je dasa.
I uz sve to dobiješ još i besplatan osjećaj 4D kina... miris dvotaktola i zvuk kojega bi se i sam Mozart posramio...teng...teng...teng...teeeenngggg...
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: ikral
Motorin ti stvarno izgleda fantastično ;)
Jbg 1000 eura nije neka lova ako je sve novo na njemu ali nije ni mala,ne uzrujavaj se na provokacije,svaka roba ima svoga kupca...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Ma vraga se uzrujavam, vidis da se zahebavam.

Kuzim da ljudi nisu informirani i da im je tesko predocit si cijenu ove obnove.
Jednako tako moguce je proci i jeftinije ako si sve sam napravis, sta kod mene nije bio slucaj npr. kod farbanja i slaganja masine

Onda ne trazi svatko ovakvo stanje, zato ih ima po svakakvim cijenama.
(y)
 
da nemam automatica u garazi,ja bi uzeo tog apn-ca..vridi 1000,da ga jebes..nes ti 1000 eura
 
  • Like
Reactions: ikral
Ma vrijedi naravno, ali govorim, ako se ne varam upravo kolega prstosjek je prodavao super Dominatora za 2k eura .
 
moj susjed prije par godina kupio novu apenku u trgovini,mislim da je bio platio oko 6-7 tisuca kn.

tak da neznam,tko ce ti dati tolko novaca,ali ok razumijem te,tvoja stvar ti mozes za njega traziti milijun kn,al pitanje je hoces li toliko dobiti....

 
Točno tako da , dobro si to rekao.
Ali netko želi APNca , a netko Dominatora.

Ja sada slažem XL 600, i doći će me van siguno preko 3000 eura sve skupa...i tko pametan bi to kupio za tu lovu...kad za 3000 eura možeš kupit Stroma 650 i ići s njim oko svijeta.
 
Ivanos46 said:
moj susjed prije par godina kupio novu apenku u trgovini,mislim da je bio platio oko 6-7 tisuca kn.

tak da neznam,tko ce ti dati tolko novaca,ali ok razumijem te,tvoja stvar ti mozes za njega traziti milijun kn,al pitanje je hoces li toliko dobiti....

Novi APN 6 je bio 7.500 do 9.000 kn, u zadnjim godinama prodaje.
Tko god ga kupi i ide ga sredit kao ja, da je sve sam svoj majstor neće proći ispod 7500 kn, tako da efekt je isti samo što se ne mora ništa potruditi.

Inače imao sam par jako zainteresiranih kupaca za njega , ali je frka šta ga se nije moglo doći vidjeti zbog dobro poznate situacije.

Ako se proda dobro...ako se ne proda isto dobro...meni svejedno  :mrgreen: :afro:
 
toecutter said:
Novi APN 6 je bio 7.500 do 9.000 kn, u zadnjim godinama prodaje.
Tko god ga kupi i ide ga sredit kao ja, da je sve sam svoj majstor neće proći ispod 7500 kn, tako da efekt je isti samo što se ne mora ništa potruditi.

Inače imao sam par jako zainteresiranih kupaca za njega , ali je frka šta ga se nije moglo doći vidjeti zbog dobro poznate situacije.

Ako se proda dobro...ako se ne proda isto dobro...meni svejedno  :mrgreen: :afro:
Baza je još i u tome šta kvaliteta Tomosa u zadnjim godinama proizvodnje nije bila ni na tragu nekadašnje....

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
toecutter said:
Pa reci da li je puno dati 1.000 Eura jednom tipičnom bikeru u srednjim godinama koji je upravo shvatio da mu život neće biti kao na filmu.
I u borbi sa svakodnevnim problemima želi povremeno zaviriti u garažu i prisjetiti se trenutka svog prvog đira na motoru s brzinama, pogleda curica iz parka i onog osjećaja da je dasa.
I uz sve to dobiješ još i besplatan osjećaj 4D kina... miris dvotaktola i zvuk kojega bi se i sam Mozart posramio...teng...teng...teng...teeeenngggg...
:mrgreen:

Care.... Eto upravo zato trazim Tenere 1986 godiste i Hondu CB1 ... :mrgreen:
 
Baza je još i u tome šta kvaliteta Tomosa u zadnjim godinama proizvodnje nije bila ni na tragu nekadašnje....

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
Siti se da su poštari onda odili po dvista kilometri na dan, teško da su te makine ikad rikavale, ovi novi veze nemaju npr. s APN-cen iz 1983-4...
Moj je iz 1983 (sve na njemu original) i mlije kafu i daje... ;)
 
AG Moto u Rijeci. Frend je kupio novu glavu za T15. Manje od 200kn
 
ima,ali upitne izrade,sami odljevak je cudan i nekad je treba doraditi
 
decki ima li netko neki tomos za prodat? ne mora imat papire samo da je ok stanje
 
Malo mi je falilo da ne uzmem i jednu 15-sticu, sva sreća pa je pamet prevladala...ne treba mi stvarno i treći Tomosaki...

 
  • Like
Reactions: Nero and Zek@n
Malo mi je falilo da ne uzmem i jednu 15-sticu, sva sreća pa je pamet prevladala...ne treba mi stvarno i treći Tomosaki...


ja gledam mozda neki tomos 15 ili 14 da bi uzeo. to mi zelja od kako sam mulac bio ali ni to se nije bas imalo love. a sad gledam da bi uzeo pa da imam za zezanciju