tomos putovanje

prijatelj mi ima aon-a,sve original na njemu,prva boja i malo vozen,lijepo ga vidjeti urednog. svijetlo-plave boje (y) imao sam ja i ludje ideje za put,ali za sada sam se drzao realnosti (y)
 
Ajde sretan put, zovi kada ste u prolazu kroz sisak da vas počastim pivom, osim ako ja budem na putovanju onda ak se sretnemo budemo usput negdje  (y)
 
cesto idem kod erca u sisak,ako znas tko je on :misli: ima tokarsku radionicu,on mi dosta pomaze oko moj tomosakija,a i cesto se tako vozikamo
 
Znam  (y) bili smo ja i kolega u nedjelju u kostajnici jebg nisam se sjetio javit  :?
 
sladjan90 said:
prijatelj mi ima aon-a,sve original na njemu,prva boja i malo vozen,lijepo ga vidjeti urednog. svijetlo-plave boje (y) imao sam ja i ludje ideje za put,ali za sada sam se drzao realnosti (y)
Naviru sjećanja, ja sam svoga palio na guranje, jer mi je kućište od zupčanika za paljenje puklo u bloku.
I neizbježan auspuh kromirani.
 
Moj prvi motor ... Poni expres.  :mrgreen: Crveno-bijeli, pedale.
A onda za 300 DM kupio APN 4, plavi. Mislio sam da sam kupio mlazni avion.  :0648:

I sada već godinu-dvije tražim plavog APN4. Da je u dobrom stanju, a da si ga mogu priuštiti.
Pitao sam prijatelja koji ima Tomos salon u Rijeci, ako mu tko ponudi, da mi javi. A on me mrtav hladan pita: ''Znaš kako se to zove? ''
Ja ''??? Koje-šta?''
Kaže on:
  ''Kriza srednjih godina''  :mrgreen:

To su i ovi tvoji koju su imali veće motore, pa se vratili na Tomose.  (y)
 
u rijeci imaju dvije trgovine za tomose,ag moto i auto moto valjda,ne znam na koji mislite :misli: ah ako je to za neke kriza srednjih godina,sta je to onda za nas malo mladje :mrgreen: moj prijatelj iz siska je kupio svijetlo plavi aon,prva boja,stanje super za 1500kn sa papirima. na njuskalu su cijene prenapumpane,to se nadje ovako izvan oglasa za ok cijenu
 
sladjan90 said:
u rijeci imaju dvije trgovine za tomose,ag moto i auto moto valjda,ne znam na koji mislite :misli: ah ako je to za neke kriza srednjih godina,sta je to onda za nas malo mladje :mrgreen: moj prijatelj iz siska je kupio svijetlo plavi aon,prva boja,stanje super za 1500kn sa papirima. na njuskalu su cijene prenapumpane,to se nadje ovako izvan oglasa za ok cijenu

Za ovo gore ću te srušiti negdje kraj ceste ...  :mrgreen:

A ovaj moj je Abramović Goran - AG moto.
Mislim da Auto moto ne postoji već godinama ... bar ga ja nisam nigdje viđao..  :misli:
 
recite mu da pita Zvoneta za motor,znati ce on na sta mislim (y)
 
sretan put uzivajte kolege  :piva: u garazi uz veliki motor su i stari automatic sa pedalama, zoljica, kolibri i apn4, to je vec kriza poznih godina  :LOL:
 
Josipa je legenda. Neki dan se sreli pa priča da će na Tomosu put Međugorja na susret mladih..

Svaka čast i sretno vam bilo.
 
sudbina mi je uvijek tako cudna :mrgreen: :LOL: evo ima 3 godine kako sam na zavodu za zaposljavanje i tek sa dobijem da radim za grad,ono javni radovi i tako te gluposti i to na 3 mjeseca :LOL: i to bas od 1.8 :LOL: :LOL: baksuza teskog :LOL:
 
Pa gde si Slađane, krava te ubola...
Nikako da te pitam, jeste li slučajno vas dvoje u ...mislim nedjelju, oko 10-11, vozili po Magistrali ... od Novog prema Ri?
 
nismo mi morski ljudi :mrgreen: bile su trke tomosa u smrici,vjerovatno druge kolege
 
kolko su kvalitetni ovi novi tomosi? cijena je poprilično velika od 8 do 10 milja kuna

jel se može sa njim preći 100 km bez brige da će se pregrijat  :misli:  :mrgreen:
 
ma mani se toga novog,prigusen je maksimalno,jos ovi noviji sa kao velikim cilindrom za hladjenje,to ne ide nikako. ja ga na apencu obidjem a on kao da stoji :LOL: :LOL: uzmes nesto starije,da je koliko-toliko ocuvano i gotovo.a i urednu masinu nadjes za 400-500kn i gotovo. pa jbg moja masina je bila teski krs,pa sam sa njom isao i do Kopra i do Novog sada i sve uredno bilo,a krs je zesci bila. imas i trgovinu u Rijeci,AG moto,uzmes neke kvalitetnije dijelove i rijeseno. svaki stariji motor ce ti trajate duze od novijeg. sada sve made in china ili tajvan dijelove ugradjuju. ja slozio drugu masinu i nije skupo izaslo. blokovi sa iznutricama 200kn,radilica stara sa upresanom novom klipnjacom (klipnjaca 110kn). novi klip motins (160kn valjda),cilindar stari busen po tom klipu (120kn) i to je uglavnom to.eto ti generalke :mrgreen: