Top case koferi?

ja imam kappu od od 46L i stanu komotno 2 kacigei jos neku sitnicu mozes zgurati - mogu ga preporuciti
 
snake123 said:
ja imam kappu od od 46L i stanu komotno 2 kacigei jos neku sitnicu mozes zgurati - mogu ga preporuciti
46l je minimum za 2 kacige a ne komocija, više niš ne stane osim ako naguraš rukavice i bubrežnjak u same kacige! :mrgreen:
stalker said:
Je li netko u zadnje vrijeme kupovao kofer?
Imam namjeru kupiti kofer za dvije kacige pa me zanima gdje i kakav mi najpovoljnije možete preporučiti.
Ispod 46l ne kupuj, a ovo sve drugo imaš na netu. Uglavnom sve je isto (kappa-Givi) ili slično, stvar osobnog izbora ! (y)  
 
imao oba
kupi 52,puno kvalitetniji kofer  (y)

naglasak na puno  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Najmanje 52 ,imam 46 i ne stanu 2 kacige
Uzmi 46 l Sasvim je dovoljan za tvoj motor i zadovoljava tvoje potrebe .52 litre bi bio prevelik na tvom motoru a osim njega moras kupit i plocu na koju dolazi 52 litre kofer i onda ispadne dosta i skuplji

Vecina kaciga stane ali sam i ja imao jednu koju kad bi nosio nisam mogao staviti moju i  zeninu  (y)
 
vickodu said:
Uzmi 46 l Sasvim je dovoljan za tvoj motor i zadovoljava tvoje potrebe .52 litre bi bio prevelik na tvom motoru a osim njega moras kupit i plocu na koju dolazi 52 litre kofer i onda ispadne dosta i skuplji

Stanu imao sam 46 litara  :wink:
Ne stanu veće kacigeeeee,imam 46 pa znam kaj pišemmm,stanu neke kacige ali ne sve i onda nema mjesta ni za iglu,ak imaš 52 idemo se mjenjat dam ti 46 pa nek meni 52 zgleda velik  :jesus:
 
merlin68 said:
Ne stanu veće kacigeeeee,imam 46 pa znam kaj pišemmm,stanu neke kacige ali ne sve i onda nema mjesta ni za iglu,ak imaš 52 idemo se mjenjat dam ti 46 pa nek meni 52 zgleda velik  :jesus:

U mene je 53  :jesus: Jbg ispravio sam se a imam i dva bocna 41 tako da nemam problema sa mjestom za stvari Na skuteru i nebi bas lijepo izgledao kofer od 53 litre  :mrgreen: Prodaj stalkeru svoga nadoplati i kupi 53  :wink:
 
vickodu said:
U mene je 53  :jesus: Jbg ispravio sam se a imam i dva bocna 41 tako da nemam problema sa mjestom za stvari Na skuteru i nebi bas lijepo izgledao kofer od 53 litre  :mrgreen: Prodaj stalkeru svoga nadoplati i kupi 53  :wink:
PA nek mi se javi,ja bi sada kupio što veči,baš me briga kak bi zgledalo,bitno mi je da stane što više stvari
 
merlin68 said:
PA nek mi se javi,ja bi sada kupio što veči,baš me briga kak bi zgledalo,bitno mi je da stane što više stvari

To ti je kad vozis zenu pa nikad dosta mjesta u koferima  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Jbg,ona je kupila motor pa mora biti kako ona kaže  :LOL:

O znam kako je to ,ocekivaj da ces ubrzo morati kupiti i bocne kofere  :mrgreen: Btw zasto ne stavis bocne  :misli: Puno su prakticniji od top casea a onda top case koristis za spremit kacige 
 
vickodu said:
O znam kako je to ,ocekivaj da ces ubrzo morati kupiti i bocne kofere  :mrgreen: Btw zasto ne stavis bocne  :misli: Puno su prakticniji od top casea a onda top case koristis za spremit kacige 
Ma imam i bočne i tank i kofer ali uvijek fali malo mjesta ,
 
Ja imam 46l i ne stanu dvije mrvicu veće kacige. Inače, kofer stavljam na motor samo za put. Kofer mi i ne služi za kacige, nego za ostale stvari na putu. Kacige uvijek kačim na retrovizore ili na putu u meni sumnjivim sredinama vežem ih sajlom.
 
kalimero said:
Ja imam 46l i ne stanu dvije mrvicu veće kacige. Inače, kofer stavljam na motor samo za put. Kofer mi i ne služi za kacige, nego za ostale stvari na putu. Kacige uvijek kačim na retrovizore ili na putu u meni sumnjivim sredinama vežem ih sajlom.
Naravno da ne stanu,ah valjda nam sad vjeruju  (y)
 
konkretno imamo dvije Shubertice R1 i jedino stanu u maxiu 52l
mozda stane i u kappu 52l ali nisam probavao
e sad sto se tice drugih marki kaciga vjerovatno cak i stanu u 46l
sve ovisi o kalupu i obliku školjke kacige


i da givi ima puno kruću konstrukciju i ne savija se
moji bocni od kappe 46l su kao od karnistera
malo vise stavis i zijeva na bokovima
 
merlin68 said:
Naravno da ne stanu,ah valjda nam sad vjeruju  (y)
Imo sam na prijašnjem motoru Kappu 46l a na Hondi imam Givi 47l, stale su i stanu dvije kacige u polegnutom položaju, otvori jedan prema drugome, kosine kontra, normalno ovisi koja marka i kakav kalup!! :misli: (y)