Top case rack ili roštilj za kofer?

stalker

Active member
Pokušavam naći ovaj metalni dodatak za poklopac koji  mi djeluje jako praktično za prijevoz predmeta koji ne mogu stati u kufer.
Googlanje i surfanje mi nije puno pomoglo pa ako netko ima neka konkretana iskustva neka to se oglasi  ovdje.

 
stalker said:
Pokušavam naći ovaj metalni dodatak za poklopac koji  mi djeluje jako praktično za prijevoz predmeta koji ne mogu stati u kufer.
Googlanje i surfanje mi nije puno pomoglo pa ako netko ima neka konkretana iskustva neka to se oglasi  ovdje.
Ovo? Ima u louisu koliko hoćeš...

http://www.louis.de/_2029bf193cd713c6fc357e6150115e8373/index.php?topic=wgr&article_context=list&grwgr=510&wgr=242&list_total=63&anzeige=0&page=1


top-case_gril.gif


 
Možda ima onaj Piccillo u Splitu,znam da kod njega ima kofera pa sigurno ima i to.
Sigurno bliže nego Louis...
 
stalker said:
Pokušavam naći ovaj metalni dodatak za poklopac koji  mi djeluje jako praktično za prijevoz predmeta koji ne mogu stati u kufer.
Googlanje i surfanje mi nije puno pomoglo pa ako netko ima neka konkretana iskustva neka to se oglasi  ovdje.


Pajdo kupio u louis-u 52 eura  ;) 


http://www.louis.de/_20c041e0713831f868739932f1c9736825/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=510&wgr=242&list_total=63&anzeige=0&page=2&artnr_gr=10024404


Iako, to ti neko može napravit za puno manje    (y)
 
gledao sam ja na njuškalu jedan tip ti je radio rešetke za kofere iz požege je ne mogu naći broj telefona pa probaj malo tražiti. :D
 
Znam da Guzowsky radi fenomenalne nosače za kofere i crash barove, ali ne znam da li mu se da zezati izradom case rackova..
 
Dođao sam do lika iz Požege i kupio nosač koji izgleda prilično dobro. Lik je kopirao onaj nosač sa slike koju je stavio shepa.



Doduše ja sam malo preradio način pričvršćenja na poklopac kufera jer je proizvođač zavario vijke M6 na koje je navukao armirano gumeno crijevo od benzina koje služi kao distancer i ujedno brtvi prodor vode.  Meni se nije svidjelo što iznutra moram zaviti maticu M6 i otpilati višak vijka pa sam napravio tako da kao ikod originala kroz  izbušeni poklopac iznutra zavijam vijak u distancer nosača.






 
Brtve još nisu vidjele kišu ali vjerujem da ne bi smjele propustití ni kap je drže čvrsto stlačen gumeni prsten napravljen od armiranog crijeva za gorivo. Cijena je 200 kn. Broj sada nemam uz sebe pa cu ga zainteresiranima dati na PM
 
Evo ovdje imaš link na LOUIS nosače, raznih proizvođača i cijena. Imaš model za 33 Eura, mislim da je to OK cijena.

http://www.louis.de/_104057693f81704b0ce270a576d583e8b3/index.php?topic=search&searchterm=reling&cmd.x=0&cmd.y=0

 
može i meni  broj ako nije bed
 
a sunce ti žarko *ebem ....  :shock: :shock:


kod tipa iz Požege nije puno dati 200 kuna za komad armature gdje materijal košta 15 kuna, puno je dati 350 kuna za štender za koji materijal košta 200 ...  :shock: :shock:
 
strasilo said:
a sunce ti žarko *ebem ....  :shock: :shock:


kod tipa iz Požege nije puno dati 200 kuna za komad armature gdje materijal košta 15 kuna, puno je dati 350 kuna za štender za koji materijal košta 200 ...  :shock: :shock:
to u biti i je tako,da meni treba ja bih sam izradio, ali to mi je ya jednog covjeka pa ono....plati pa se rugaj.... :jesus: ....to je tebi materijal 200 kn kad si uzeo cijevi debljine glavnog vodovoda u gradu....[sala[... :LOL:
 
strasilo said:
a sunce ti žarko *ebem ....  :shock: :shock:


kod tipa iz Požege nije puno dati 200 kuna za komad armature gdje materijal košta 15 kuna, puno je dati 350 kuna za štender za koji materijal košta 200 ...  :shock: :shock:
I? Kad ces pocet radit ove kofer-roštilje?  :mrgreen:
 
strasilo said:
a sunce ti žarko *ebem ....  :shock: :shock:


kod tipa iz Požege nije puno dati 200 kuna za komad armature gdje materijal košta 15 kuna, puno je dati 350 kuna za štender za koji materijal košta 200 ...  :shock: :shock:

Ako je plavo-bijeli i 500 kuna je malo... ;) :mrgreen:
 
DacMan said:
I? Kad ces pocet radit ove kofer-roštilje?  :mrgreen:


napravio sam ih već nekoliko, ali sam smatrao da je to tolika mizerija, pa nisam stavljao na forum....


evo jedan cijeli nosač u tom stilu ... ;)


P5120439.jpg



P5120438.jpg



ali evo, za 200 kuna ih pravim svima ...  (y)