Touring

baxy

Well-known member

Neznam da li spada u motosport ali pošto je pod HMS, dijele se prva,druga,treća mjesta onda recimo da je.
Bilo bi zgodno da netko objasni ukratko šta je poanta ove discipline, beskonačno nabijanje kilometara ili što ... kriterije takmičenja .. :cool:
 
S obzirom da postoje službeni rezultati, možemo to smatrati sportom (u kontekstu otvaranja teme) iako do sada nisam ni znao da tako nešto postoji. U svakom slučaju jedna od većih debilana ali s obzirom da sam već desetljećima u motorima, moram priznati da smo jedni od rasadnika idiotskih kategorija.
Vozim se bezveze vikendima po HR i skupim toliko da bi bio šesti ili sedmi, ne znam kako nekoga nije sram da mu ime stoji na ovoj listi.
 
Koliko ima BMW jasa na listi?
Kad vidim da su i pismu napisali voljenom vodji. 🙈
 
S obzirom da postoje službeni rezultati, možemo to smatrati sportom (u kontekstu otvaranja teme) iako do sada nisam ni znao da tako nešto postoji. U svakom slučaju jedna od većih debilana ali s obzirom da sam već desetljećima u motorima, moram priznati da smo jedni od rasadnika idiotskih kategorija.
Vozim se bezveze vikendima po HR i skupim toliko da bi bio šesti ili sedmi, ne znam kako nekoga nije sram da mu ime stoji na ovoj listi.

😂😂😂😂😂😂

vidi ove u dnu liste 400-500-900 km pa tek bi me to bilo sram poslat u prijavi 😂😂😂


Ovo je dobra shema za Jelene kad kupuju motor...eto imam sluzbeni dokument da se slabo vozi
 
A valjda si je BMW morao naci neki nacin da moze rec da je dominantan u motosportu :D

Ali da, sramota za svih i sve...
 
  • Haha
Reactions: piljun
Mlade ti nedilje natjecanja 😅😆
Ode u najnormalnijoj godini san u top 10,eventualno 12 a ovi se natječu sa 5000 km 😆😆😆
Ovo je više za rubriku Vicevi i zajebancija 😆
 
U top pet sam,mozda je litra i voda nagrada,trebo sam se prijavit😁
 
Jer putovati se mora hehehe ulje Motul i slikanje kraj oznake grada!


E zaboravio si i motorcoat :) Salu na stranu cijenim brmbija jer se stvarno covjek vozi ali osobno ne vidim smisao ove liste. Oke, napeto ti imati ironbutt prisivak i u redu ali natjecat se tko vise km radi..meh...
 
  • Like
Reactions: Dene
Zamisli, prijavim se sa nekim talijanskim grobljem i dignem pobjedu medju advenchurovcima..
Auuuuu
 
E zaboravio si i motorcoat :) Salu na stranu cijenim brmbija jer se stvarno covjek vozi ali osobno ne vidim smisao ove liste. Oke, napeto ti imati ironbutt prisivak i u redu ali natjecat se tko vise km radi..meh...
Brmbi😂frajer je tenkre i žicar koji se vozi na žicanje
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Boogie and Faber
E zaboravio si i motorcoat :) Salu na stranu cijenim brmbija jer se stvarno covjek vozi ali osobno ne vidim smisao ove liste. Oke, napeto ti imati ironbutt prisivak i u redu ali natjecat se tko vise km radi..meh...
Koji je smisao tog Ironbutt-a?
Znači brmbi se vozio 2 dana gore dolje po Hr po autocesti..
Koji je smisao toga? Bezveze potrošeno vrijeme, novac, za kaj točno?
 
  • Like
Reactions: Faber and bolcic