Touring

Koji je smisao tog Ironbutt-a?
Znači brmbi se vozio 2 dana gore dolje po Hr po autocesti..
Koji je smisao toga? Bezveze potrošeno vrijeme, novac, za kaj točno?

Netko skuplja ukrasne ubruse, netko crta povise kreveta crtice a netko skuplja ironbutt prisivke.. Jbg samo zato sto tebi i meni to nema smisla ne treba umanjivati necije "postignuce". Sta znam jbg svakom svoje zadovoljstvo. Bio sam i ja napet kao mladji za ironbutt al kad stavim na papir radije cu proc talijansku obalu u par dana za te novce i jos uzivat.
 
Meni je brmbi najjaci😂😂,frajer napiše knjigu i uzme ih par sa sobom na putovanja,zadnji put uzeo cetri sa sobom u iran i onda kad se vrati,prodaje potpisanu knjigu koja je bila u iranu,po jacoj cijeni😂 kokakolin marketing bi trebao ucit od njega😂😂😂
 
Ma sve je to zajedno odlicno i svatko od nas ima svoje veselje. Bez pogovora.

Tuzno je da HMS vodstvo za takve aktivnosti trosi vise od 5 sekundi. Ali nazalost svima je vec dugo godina jasno kakav psiholoski prolil/dijagnoza tamo obitava i stoga nas nista ne smije cuditi 🤮
 
Sad sam procitao jbt cak se ne vozi ni na svojem motoru nego na sponzorskom....ajme katastrofa....smisao svega? nemaaaa gaaaa....
A svako ima svoj film i treba ga poštivati,ali više cijenim nekog ko ode na skuteru do crne gore,sa teško uštedenom lovom,nego nekog ko ode užicano sponzorskim sredstvima do kraja svijeta
 
A svako ima svoj film i treba ga poštivati,ali više cijenim nekog ko ode na skuteru do crne gore,sa teško uštedenom lovom,nego nekog ko ode užicano sponzorskim sredstvima do kraja svijeta
Upravo to kad nesto napravis u vlastitom angazmanu to se definitivno vise cijeni,ja bi se sa tudjim novcima/gorivom i tudjim motorom mogao do besvijesti vozikati al doslovno... ali jbg svakakvih nas ima....
 
  • Like
Reactions: črnomerec
Taj lik nažica sponzore, črni preprodaje meso, za tebe nemam pojma kaj radiš ali nije ni bitno. Ne kužim zašto bi vaša lova tražila poštovanje a njegova ne? Gluposti ali to nije ni tema...
 
Taj lik nažica sponzore, črni preprodaje meso, za tebe nemam pojma kaj radiš ali nije ni bitno. Ne kužim zašto bi vaša lova tražila poštovanje a njegova ne? Gluposti ali to nije ni tema...
Za pocetak ja ne zicam,ja radim i financiram se od rada....a svi mi a tako i Vi znamo kako gledami zicarose,pa zato eto tako malo offtopicarimo i kratimo vrijeme dokolicom.....nista ozbiljno nista strasno
 
Za sada se da zaključiti iz svega napisanog i pročitanog da nikoga baš ne oduševljava , dapače da je ova disciplina bez veze.:confused:
Iako cjenim da ako nekoga nešto veseli nek se bavi time i to podržavam, no za ovakve stvari da se dijele pehari na noći prvaka pojedinačno, pretpostavljam klupsko itd...aloo,....dobra zajebancija, moram se nasmijati...da pehari :oops:🍺

Razmišljam kako je nekada ova disciplina imala smisla, možda u vrijeme popularizacije motora, izdržljivosti, promocije turizma, interesantnih krajeva , pisanja putopisa u vrijeme kad je fotka i tekst bila jedina spona sa nekim interesantnim vukojebinama ... no jbg danas je to malo bez veze jer odeš na interent i vidiš sve ..avioni su postali jeftini , postaje sve dostupno .... svijet se približio :cool:
Kako je sve danas aktualna "briga za očuvanje okoliša " i "spriječavanje klimatskih promjena" onda je ova disciplina u suprotnosti sa trendom ,... ustvari bitka tko će više potrošit benzina i zagaditi prostor ne uklapa se baš u trendovsku priču ....i zato još dobiješ pehar...na noći prvaka ... hahaa...jbt. gotov sam (n)
 
  • Haha
Reactions: Riker and cadjo
Jednom sam u 24 sata napravio 2100 km , od toga 600 sa ženom ... sa svojom lovom , kakvu knjigu bi ja mogao napisat ??
 
Za sada se da zaključiti iz svega napisanog i pročitanog da nikoga baš ne oduševljava , dapače da je ova disciplina bez veze.:confused:
Iako cjenim da ako nekoga nešto veseli nek se bavi time i to podržavam, no za ovakve stvari da se dijele pehari na noći prvaka pojedinačno, pretpostavljam klupsko itd...aloo,....dobra zajebancija, moram se nasmijati...da pehari :oops:🍺

Razmišljam kako je nekada ova disciplina imala smisla, možda u vrijeme popularizacije motora, izdržljivosti, promocije turizma, interesantnih krajeva , pisanja putopisa u vrijeme kad je fotka i tekst bila jedina spona sa nekim interesantnim vukojebinama ... no jbg danas je to malo bez veze jer odeš na interent i vidiš sve ..avioni su postali jeftini , postaje sve dostupno .... svijet se približio :cool:
Kako je sve danas aktualna "briga za očuvanje okoliša " i "spriječavanje klimatskih promjena" onda je ova disciplina u suprotnosti sa trendom ,... ustvari bitka tko će više potrošit benzina i zagaditi prostor ne uklapa se baš u trendovsku priču ....i zato još dobiješ pehar...na noći prvaka ... hahaa...jbt. gotov sam (n)

Paaaa istina da, disciplina nema smisla sama po sebi, vjerojatno su je ubacili tako da se hvale u HMS-u kako imaju velik broj natjecatelja...I sam sam dio tog natjecanja, ne zato jer se vozim zbog nekakvog pehara i skupljanja km na silu, nego čisto da kad se već vozim nek se pribroji klubu, ko ga hebe...Iako ima tu i već spomenutih koji žive da bi skupili što više km, ali ne vidim smisao u tome...
 
Ovo prvi put vidim. Odlična disciplina, vidim da već 10 godina postoji, a niko mi nije javio. Pa jbt nekad se cajger vraćo unatrag, ali sada su neka druga vremena.

NVnZSFg.jpg


Može to i bolje dečki.
 
  • Haha
Reactions: Branko-ST and Ico92