towarsaki i njegova uvrnuta mašta

strasilo

Motorator
evo još jedan projekat koji neće biti gotov u 10 dana već u najmanje 10 mjeseci ... ko zna, možda i godina.. :D

Obavljen je istovar i to je to za sad ...  :LOL: :LOL:

apsolutno sve na ovom motoru se radi po željama i instrukcijama vlasnika, ja sam tu samo kao pijun koji izvršava neredbe, tako da Vam je potpuno besmisleno meni govoriti bilo šta...  :jesus:
 
Običan smrtnik ima dvije ruke i jedan mozak a ti..
 
bolje da ga nisi palio  :mrgreen:

pratim da vidim kako će to izgledati  (y)
 
limit said:
Pa šta čekaš, daj slike da vidimo šta sve ide unutra...

polako, duga je zima...  :jesus: :jesus:

ali evo malo da probudi maštu  :mrgreen: :mrgreen:
 
Incredible said:
btw. straš super ti stoji :LOL:

meni uvijek dobro stoji ..  :jesus: :LOL:

što se tiče izgleda i položaja i to... da je moj, išao bi samo drugi guvernal .... inače mi se ovaj model sviđa otkako sam klinac bio .... a do danas mi nitko nije napravilo lijepši rep odo ovog motora...  (y)
 
limit said:
Pa odmotaj foliju  :zid:  ovo je isto kao da mi pokazuješ  :cice:  ispod majice  :mrgreen:

btw. koja je širina ovih felgi, nekako mi se čini da će dimenzija gume biti pretjerana  :misli:

preskupe su za moje mogućnosti, pa ih ne želim ogrebati ..... ali odmotat ću ih već .. ;)

a za ovo drugo, kao što sam rekao, ja samo izvršavam naredbe... ako bole kaže šire, ja stavljam šire.. ;) .. moje je samo da sve to tehnički riješim i upašem ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
ovo bude zanimljivo  :mrgreen:
 
e tako .... ako smo svi stavili smilića u temu kako bi ju mogli pratiti, od sad pa na dalje i ubuduće u temi ostavljam samo postove koji su vezani za posao koji se radi, koji se radio i/ili koji će se raditi ...

tako da, ko je jamio, jamio je ...  :jesus: :jesus:
 
evo ovako .... da još malo zagolicamo maštu ...

ovo je roba koju je bole poslao da iskoristim za up(down)grade ...  :misli: :misli:
 
a sad da se uozbiljimo ...  :LOL: :LOL:

jooooj ... mislim da bi ovakvi i meni sjeli ko budali šamar ...  8) 8)
 
limit said:
Di si više  :misli:  daj nekakav plan i program, koji su djelovi, šta će se radit...
Straš će se napit od muke pa će sve raspilat i bacit na ovo oklope od uljare  :mrgreen:

zaboravia san mu poslat i dva kola za brusilicu  :mrgreen:
 
bole said:
zaboravia san mu poslat i dva kola za brusilicu  :mrgreen:
Evo ja se javljam za logističara, da malo pridonesem ovom projektu!
A znam i nekoga tko ima garažu gdje se mogu dijelovi pohraniti na čuvanje na godinu-dvije.
:mrgreen:

Apropos: ja ne želim pratiti, dosta sam pratio put te hrpe ruzine unazad zadnjih 30 dana :LOL:
Da ne govorim o prekrcajima. :mrgreen: :mrgreen:
 
krasan motor.. nema se tu sta ni dirat (da, osim fara, molim uzet macu i javno ga sravnit sa zemljom a slike stavit ovde, te hitno vratit originalni far) a po nabavljenim dijelovima mi se cini da ce bit jos jedna od super bljestavih neoriginalnih cudovista sa presirokim gumama i öhlins u plavom eloksu.. nadam se da se varam..

to triba vratit u originalno stanje i vozit.. eventualno odlucit oce li sve originalno napolirat da sjaji ili ostavit patinu

s viskom love koja ce se ulupat moze se napravit puno toga (npr uzet laverdu sf750 i sl.)
 
Hrvoje said:
Evo ja se javljam za logističara, da malo pridonesem ovom projektu!
A znam i nekoga tko ima garažu gdje se mogu dijelovi pohraniti na čuvanje na godinu-dvije.
:mrgreen:

Apropos: ja ne želim pratiti, dosta sam pratio put te hrpe ruzine unazad zadnjih 30 dana :LOL:
Da ne govorim o prekrcajima. :mrgreen: :mrgreen:

nije posal ako ne odlezi u metropoli misec dana na sazrijevanju  :mrgreen:

sad ka si uvatia ruku oko iskrcaja/ukrcaja, a ko drugi doli ti i moze pristupit,.... a i nemos kilu dobit  :LOL:  :LOL:

hrvoje, zli, andelko i strasilo  (y)  (y)
neznam ko je jos bio ukljucen u akciju zec-grm-pozega, ali hvala svima koji su sudjelovali u prvoj etapi  (y)