towarsaki i njegova uvrnuta mašta

daj mi vejderu još samo izmjeri dužinu (78009012000  SPACER BUSHING F. FR. WHEEL)  distancera.... pa ako paše i to, nemam šta razmišljati ... ali ako ne paše, onda mi trebaju samo ležaji, a ostalo napravim po mjeri koja mi treba ....  (y)
 
strasilo said:
daj mi vejderu još samo izmjeri dužinu (78009012000  SPACER BUSHING F. FR. WHEEL)  distancera.... pa ako paše i to, nemam šta razmišljati ... ali ako ne paše, onda mi trebaju samo ležaji, a ostalo napravim po mjeri koja mi treba ....  (y)
ovi spacer bušinzi su ti nikasilirani i bilo bi dobro da ih svakako iskoristiš, k tome još su i tako profilirani sa ih semerinzi zahvaćaju dvostruko, sa usnicom koja ima feder i sa onom vanjskom.... TO JE IPAK KTM PROIZVOD a znamo tko je najjači :LOL:  (y) (y) (y)    :misli:
jel ti spacertube dovoljno dugačak... od kojeg KTMa imaš vilicu TOČNO ??? rekao bih da je od SDa, a Front wheel rep. kit, fits on 950 SM '06-'07, 950 SMR '07-'08, 990 SM/-R/-T '08-'12, 990 SD/SD-R '06-'11 ... no on nema nikasilirane bushinge...
 
strasilo said:
da da da , ali ne razmišljaš da su dužine čahura uz širinu vilice vezane i za širinu glavčine felge, tj. razmaka ležaja...  :jesus: :jesus:

samo ti daj sve dimenzije koje možeš izmjeriti i stavi tu, a ja ću dalje znati šta ću .. ;) ako mi taj KIT paše po sistemu plug'n'play, uzimam bez razmišljanja... ako moram opet nešto tokariti, onda mi je lakše sve napraviti po mjeri .. ;)
14,5 mm je "anzac" na koji dolazi semenring, mjereno od dosjeda za ležaj do kraja... pa ri sad računaj, druge mjere imaš ...
 
sranje .... ne paše...  :( :(

imaš li set (senering x2 + ležaj x2) ?
 
već sam pustio "bubu" u opticaj, ali nije zgorega ni ovdje pitati ako netko zna...

koje su dimenzije gornjeg (konusnog) ležaja guvernala na KTM Super Đuka ... ?!?! (rupa znam da je 29mm ... ali mi je potrebna vanjska mjera vanjske košuljice ....  (y) (y)

THX na informacijama
 
po svemu sudeći, ovo ( 54201081100 TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06 2 ) bi trebao biti kataloški broj za to .... ali nemam dimenzije ...  :(
 
strasilo said:
već sam pustio "bubu" u opticaj, ali nije zgorega ni ovdje pitati ako netko zna...

koje su dimenzije gornjeg (konusnog) ležaja guvernala na KTM Super Đuka ... ?!?! (rupa znam da je 29mm ... ali mi je potrebna vanjska mjera vanjske košuljice ....  (y) (y)

THX na informacijama
ista kao i donjeg... to je ono što vidim u katalogu.... imam u servisu ležaj pa ti ga izmjerim SUTRA
 
DaRRth Vader said:
ista kao i donjeg... to je ono što vidim u katalogu.... imam u servisu ležaj pa ti ga izmjerim SUTRA

to vidim i ja u katalogu ...  :mrgreen: :mrgreen:  (y)

ali ako glupi Amer kaže da je vanjski obruč tog ležaja 1.9815 - 1.9820'' .... onda na osnovu osnovne matematičke radnje množenja jedan pametni Balkanac mora znati izračunati sa se rado o 50mm fi i 0.415'' visine ... što bi opet preko osnovne matematičke radnje množenja to jednostavno mora biti 11mm

pa tako kad zbrojimo kruške i jabuke, moramo dobiti dimenziju 50x11 mm za vanjsku košuljicu ...  :mrgreen: :mrgreen:  (y)

a ja u ovom slučaju potpuno vjerujem Ameru, jer je za isti ležaj naveo i mjere unutrašnje košuljice, koja je vizualnom usporedbom i mjerenjem identična informacijama koje i ja dobijem ...  (y) (y)
 
no, da se ne misli da se ništa ne radi ... danas su povađeni ležaji iz felge kako bi se sutra zamjenili odgovarajućima, kako bi se napravio novi srednji distanc i tako to ... a bogami i distanc za diskove... ako nekome treba pravi crtež sa dimenzijama... 100€ ...  :jesus: :LOL:
 
a igrali smo se i sa "toplom vodom", pa sam napravio i jedan podesivi distancer za fiksiranje ležaja..
 
mestar ipo (y)
 
passenger said:
mestar ipo (y)
       
Je ,samo san ga tija pitat ima li problema sa "špenon" pošto vidin,ne nosi očale.                   
Ja otkad nosin ove za vid (na blizu,ebiga godine :LOL:) neman problema ,ozdravile mi oči.
 
kad brusim obavezno imam naočale... ali nećeš vjerovati, od tokarskog mi nikad nije "zaljepila" nigdje..... valjda imam sreće...  :LOL: :LOL: