towarsaki i njegova uvrnuta mašta

gepeze said:
i ja ti tek sutra mogu poslat dimenziju...

DaRRth Vader said:
ista kao i donjeg... to je ono što vidim u katalogu.... imam u servisu ležaj pa ti ga izmjerim SUTRA

jebemumišamaloga, "sutra" je prošlo još jučer .... a vi ništa...  :jesus: :LOL:
 
strasilo said:
nedam cca 500 kuna za materijal ....  :jesus:

Pa nek bole da....... :mrgreen:

Fino to tebi ide.....malo si bucmast i trapav ali djeluje kao da znaš što radiš..... :LOL:

Ja bi jako bi volio znat radit na tokarskom stroju..... :sad:
 
makazica said:
Pa nek bole da....... :mrgreen:

zaista previše novaca za nešto što se uopće ne vidi ..... ;) .... distancer stoji "skriven" iza diska... i bolji bi efekat postigao kad bih ga ofarbao u neku "kontrast" boju jer bi onda to malo što se i vidi upadalo u oko ... ovako ne vjerujem da će itko i primjetiti da to uopće postoji ..  :mrgreen:
 
strasilo said:
zaista previše novaca za nešto što se uopće ne vidi ..... ;) .... distancer stoji "skriven" iza diska... i bolji bi efekat postigao kad bih ga ofarbao u neku "kontrast" boju jer bi onda to malo što se i vidi upadalo u oko ... ovako ne vjerujem da će itko i primjetiti da to uopće postoji ..  :mrgreen:
po mome...plastificiranje: najzahvalnija i najjeftinija opcija  :wink:
 
distanceri diskova upasani .... felga sa novim ležajevima i distancerima upasana ...
 
Vilica stavljena na mjesto .... čak se i upravljati da...  :LOL: :LOL:
 
ali danas sam se od svega najviše napatio sa uglavljivanjem kontakt bravice kako bi ista ostala u 100%-tnoj funkciji ... čak se i guvernal može zaključati ... Finalna verzija nosača bravice još nije gotova, ali je ideja tu i sad je to piškin dim dalje...  :mrgreen: :mrgreen:
 
radim na tome...  :LOL: :LOL:

iako sam mislio da će biti lošije nego što je...  :mrgreen:
 
Za sad imam jednu malu nedoumicu.... Nisam jos siguran oce li rama bit crne boje ili sive....  :misli:
 
svaka čast,, pravi majstor  :naklon: :naklon: :naklon:

(samo ova glazbena podloga ti je još gora nego ona prva  :mrgreen:)
 
bole said:
Trebat ce mu nogometno igraliste za krug, ili stemas rezervar  :LOL:

neće baš nogometno, ali košarkaško sigurno ...  :jesus:

dobiš i štender da ga možeš u garaži okrenuti na mjestu ...  :LOL: :LOL:
 
bole said:
Za sad imam jednu malu nedoumicu.... Nisam jos siguran oce li rama bit crne boje ili sive....  :misli:

Sad će te još napravit kosooku JOTU , uz sivu ramu gornje oplate naranđaste . Nego idu li pojačanja na kostur .