towarsaki i njegova uvrnuta mašta

strasilo said:
A za moje "vizije" će biti otvoreno nekoliko tema ...  (y) (ali tek nakon što budu realizirane..... jer mi je pun qurac pametovanja na forumu ....  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Misliš da nećemo pametovati ako otvoriš temu nakon kompletne realizacije?  :misli: :mrgreen:
 
Shepa said:
Treći trokut ide (odn., ja b' ga montira) iznad blatobrana, znači na tubove, ne na štapove.  :jesus:
je, i onda stisne se feder u vilici prilikom kočenja i zapne kotač za treći most :LOL:
 
jolly the roger said:
je, i onda stisne se feder u vilici prilikom kočenja i zapne kotač za treći most :LOL:
Ako bi ga ti montira, to bi se i dogodilo.


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
strasilo said:
he he , znao sam da ces se buktnuti ko nitro  :mrgreen: :mrgreen:

ak znas kaj radiš onda te nebi trebali smetati takvi komentari  :jesus:
evo necu vise komentirati dok ne zavrsis sa motorom  8)

(y)
 
nije stvar u (ne)komentiranju.... već u tome tko i šta komentira...  :wink:  (y)
 
što se mene tiče, motor je gotov ...  8) 8)

novi klip je na motoru .... a to je bio dogovor...  :LOL: :LOL: :LOL:

IMG20120201_002.jpg
 
strasilo said:
što se mene tiče, motor je gotov ...  8) 8)

novi klip je na motoru .... a to je bio dogovor...  :LOL: :LOL: :LOL:
sad bi ti utrpo jedno 10 smajlića koji umiru od smijeha na ovo, al pošto te to pali onda neču iz principa  :palacdolje:

:mrgreen:
 
Sve u glavi je novo, prije par godina sam je reparirao, vodilice i ventili(novi), sad idu ape opruge, podesivi lancanici, gumice....
 
bole said:
Sve u glavi je novo, prije par godina sam je reparirao, vodilice i ventili(novi), sad idu ape opruge, podesivi lancanici, gumice....

Nisam mislio to , kanali ? , sicevi vodilice za bezolovno , veliki ventili , 8 svjećica itd. itd. ... , karburatori ? .