towarsaki i njegova uvrnuta mašta

bole said:
nesto ce bit, nesto ne,.... sve ce bit u temi kako se bude sastavljalo, nema tajni  (y)

to ti misliš skeletoreee...  :LOL: :LOL:
 
Nece ovo bit neka nasvirana masina s brdo konja, ide se na cisto uredan doraden motorin.... Ovjesi i rama ce bit pripremljeni za sviranje,.... pa kad mi opet doje da je rastavim, bit ce nesto za radit
 
Došli smo do dijela kad se puno pametuje, a malo toga napravi, a puno vremena potroši ...  :LOL: :LOL:

u svakom slučaju, imam stražnji disk za probu, sad mogu kemijati po zadnjim čeljustima i nosaču za iste ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
stigli i konjići guvernala... pa smo se malo igrali s njima..

 
i došao sam do definitivnog položaja prednjeg blatobrana.... nosač je u izradi ...  :mrgreen:
 
      ...ovaj blatobran je naočigled sa motora koji je imao veći prednji kotač. A prilikom izbora vilica (ne znam da li se moglo birati i od čega su ove) MORALO se razmišljati o tome kako fiksirati blatobran. Uz prihvate koje vidim na slikama, to će biti teško izvesti a da bude estetski prihvatljivo.

      PS : u svrhu kontrole prolaznosti fiksnog dijela vilice pored nosača blatobrana, ja sam svojevremeno dao istokariti "kontrolnu" napravu.
 
strasilo said:
i došao sam do definitivnog položaja prednjeg blatobrana.... nosač je u izradi ...  :mrgreen:
ne bih mudrovao, ali vilice od Đuke, kliješta od Đuke... logično je montirati i blatobran od Đuke ... možda nije kromani ali i plastika se može kromati koliko znam  :wink: ... jedino ne znam di.. :misli:
 
DaRRth Vader said:
ne bih mudrovao, ali vilice od Đuke, kliješta od Đuke... logično je montirati i blatobran od Đuke ... možda nije kromani ali i plastika se može kromati koliko znam  :wink: ... jedino ne znam di.. :misli:

Možda onaj karbonski?

BTW Dosta je to austrijskih djelova, trebali bi pripazi malo....znate kako to ide s austrijancima.... :mrgreen:
 
OldBoy said:
      ...ovaj blatobran je naočigled sa motora koji je imao veći prednji kotač. A prilikom izbora vilica (ne znam da li se moglo birati i od čega su ove) MORALO se razmišljati o tome kako fiksirati blatobran. Uz prihvate koje vidim na slikama, to će biti teško izvesti a da bude estetski prihvatljivo.

      PS : u svrhu kontrole prolaznosti fiksnog dijela vilice pored nosača blatobrana, ja sam svojevremeno dao istokariti "kontrolnu" napravu.
Bas sam to pomislio kad sam vidio slike, nekak ne pase bas ??????????????
 
DaRRth Vader said:
ne bih mudrovao, ali vilice od Đuke, kliješta od Đuke... logično je montirati i blatobran od Đuke ... možda nije kromani ali i plastika se može kromati koliko znam  :wink: ... jedino ne znam di.. :misli:

ako imas jedan, posalji na probu,..... iako bi radije plitki blatobran, da nema ove zastite za vilice  (y)
 
malo "šaranja" po rami kako bih znao gdje ću sa ojačanjima.... i tako to .... opet puno pametovanja, malo posla...  :mrgreen:

i malo pametovanja oko položaja hladnjaka...  :mrgreen:
 
Ako smijem preporučiti ,okrenuti hladnjak tako d je ulaz i izlaz odozdo . Na taj način ne ostaje ulje u hladnjaku .