towarsaki i njegova uvrnuta mašta

imam jednu vilicu od 9tke 2000g ali i ona je slicna, nisam bas razmisljao o zamjeni,....

iako je meni ova sasvim ok, mozda je posaljem strasilu da proba kako ce bit  :mrgreen:

 
bole said:
ovi ce bit sasvim dobar, s ovim kljestima,....

ali ideja da kljesta budu s donje strane mi je zanimljiva,.... cisto radi estetike

bole srećo, ako se ti slažeš, ja bih zaključao ovu temu .... pun mi ćurac glupih komentara ko bi šta napravio i kome se šta sviđa ili ne sviđe...  :palacdolje: :palacdolje:

ljudi, uhvatite se posla i pravite si šta god vam se sviđa.... ja vam neću ni "a" reći .....  (y)
 
ustvari... puca mi ćurac ...  :LOL: :LOL: ... ja idem dalje... a vi samo :wc: ....  :LOL: :LOL:

još malo ojačanja rame....
 
distanci zadnjeg nosača na osovini ... i treba još distanci za same čeljusti, to će biti čim prije...  :mrgreen:

a čak i koči ...  :LOL: :LOL:
 
i malo sam "pecnuo" ono što sam jučer napravio nakon što sam još malo fino prilagodio gdje šta treba stajati ...
 
grgaSH said:
ujedno i nosač kilera (y)

pokušat ću hladnjak odmaknuti bar 5-6 mm, ali da... na te dvije vertikale će ići i nosač hladnjaka...  (y)
 
strasilo said:
pokušat ću hladnjak odmaknuti bar 5-6 mm, ali da... na te dvije vertikale će ići i nosač hladnjaka...  (y)

I jope ću ja , s gornje strane L profil aluminijski , 4 mala selen bloka s navojima na obe strane zavidati hladnjak za to , stoji čvrsto ali na gumama tako da lakše podnosi vibracije .
 
jota said:
I jope ću ja , s gornje strane L profil aluminijski , 4 mala selen bloka s navojima na obe strane zavidati hladnjak za to , stoji čvrsto ali na gumama tako da lakše podnosi vibracije .

reci da mi vjeruješ da već imam i gumene selene i sve što je potrebno za ugradnju hladnjaka...  :wink: ... i reci da mi vjeruješ da mi ovo nije prvi hladnjak koji stavljam na motor ...  (y)
 
Mali off, jel' to sonnyjev spaljeni disk?  :wink:
 
evo trebam savjet, ako je neko zamjetio na nekom motoru ovakve kratke nogare suvozaca, trebam kupit par  :misli:
 
bole said:
evo trebam savjet, ako je neko zamjetio na nekom motoru ovakve kratke nogare suvozaca, trebam kupit par  :misli:

yamaha ttr 600, od 2001. pa nadalje ima slicne zadnje stafne
 
danas sam se malo pozabavio sa nosačem zadnjih čeljusti ... malo tokarenja.. malo zavarivanja..  :mrgreen: :mrgreen:
 
onda malo brušenja i farbanja...  :mrgreen: :mrgreen:


i to je to ... za danas ... nedelja je ipak ...  :LOL: :LOL:
 
Imali kakvih pomaka/novosti :misli:
 
naravno da ima.... ali mi se ne stavljaju slike .. nemam volje čitati glupe komentare...  (y)
 
strasilo said:
naravno da ima.... ali mi se ne stavljaju slike .. nemam volje čitati glupe komentare...  (y)

Daj .... pusti komentare....  ima nas koji ovim putem nešta i naučimo... :mrgreen:

U krajnjem slučaju.. stavi fotke... i zaključaj..temu...  (y)