towarsaki i njegova uvrnuta mašta

strasilo said:
čega ? goriva ?  :misli:

Zraka :shock: :misli:

Vidim samo usisne tuljce koji nemaju filtere i nisu spojeni na bilo kakvu kutiju :?
 
Sip said:
Zraka :shock: :misli:

Vidim samo usisne tuljce koji nemaju filtere i nisu spojeni na bilo kakvu kutiju :?

velocity stacks. A na to može spužvasti filter po želji
 
druže, znam ja da si ti nadaren, ali ne vjerujem da imaš rendgenski vid preko youtube filmića...  :jesus: :LOL:

da si pratio temu, znao bi kakvi filteri idu ...  (y)

isto vrijedi i za xjr1300hr  :jesus:
 
strasilo said:
druže, znam ja da si ti nadaren, ali ne vjerujem da imaš rendgenski vid preko youtube filmića...  :jesus: :LOL:

da si pratio temu, znao bi kakvi filteri idu ...  (y)

isto vrijedi i za xjr1300hr  :jesus:

Nemoj muljati :jesus: :jesus: :jesus: lijepo pratim temu od pocetka i cekam kad ce vec majstor doci :mrgreen:

Poslije ovoga nista nisi objasnio
index.php


A i toliko si ga vrtio na suho da zbilja mislim da su mu lezaji zavukli :mrgreen:
 
strasilo said:
druže, znam ja da si ti nadaren, ali ne vjerujem da imaš rendgenski vid preko youtube filmića...  :jesus: :LOL:

da si pratio temu, znao bi kakvi filteri idu ...  (y)

isto vrijedi i za xjr1300hr  :jesus:

podržavam
 
Heba te riza, tocno, ali tocno uzeo od tomos kosilice :shock:

Ne svidja mi se :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: i nije dobro, jedino ako se motor nece voziti 8)
 
i sad me netko pita zašto više ne stavljam slike....  :LOL: :LOL:

kog boli kimbala jel se to tebi sviđa ili ne ...  :jesus: :jesus:
 
strasilo said:
i sad me netko pita zašto više ne stavljam slike....  :LOL: :LOL:

kog boli kimbala jel se to tebi sviđa ili ne ...  :jesus: :jesus:

Naglasak je na; nije dobro
 
Sip said:
Naglasak je na; nije dobro

o kru te mazo, a ja se na njemu već vrlo uspješno vozim neko vrijeme... a ti mi kažeš da nevalja... :eek:hne:
 
strasilo said:
o kru te mazo, a ja se na njemu već vrlo uspješno vozim neko vrijeme... a ti mi kažeš da nevalja... :eek:hne:

To nikako nije garancija da valja :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Pa pobogu suzuki vozis vec nekoliko godina :lolcry:
 
strasilo said:
... a ja se na njemu već vrlo uspješno vozim neko vrijeme...
A nama stavljaš stare slike i Boleta držiš u uvjerenju da mu motor još nije gotov... :LOL:
A ti se cijelu sezonu vozaš okolo i pucaš iz auspuha i sada kada sezona bude gotova ćeš mu ga tek vratiti  :jesus:

...i da.
jota said:
Baci to u PM , ti karburatori najbolje rade bez ikakvog filtera ili mrežice na usisu .
(y)
 
U pravu ste, navozava se okolo.
Naletio sam na Strasa nekidan na ovom motoru, vraski dobar posao je napravio!  (y)