towarsaki i njegova uvrnuta mašta

Alera Dugi said:
U pravu ste, navozava se okolo.
Naletio sam na Strasa nekidan na ovom motoru, vraski dobar posao je napravio(y)

nemoj da te netko čuje da kažeš da ja znam nešto raditi ... mogli bi te razapeti ... :lolcry:

nego, doooobra ona bosanska pizza ...  (y) (y)
 
cim su testiranja u tjeku,znaci primopredaja bi mogla bit brzo :misli:
ove zime :mrgreen:
 
Primopredaja je bila početkom ovog tjedna, čekamo boleta s komentarima, slikama, filmićima...
 
Onda bi bija red da Straško počisti temu od pizdarija, stavi sve slike i filmiće, i zaključa je.
(y)

A Bole neka otvori temu o dojmovima.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
strasilo said:
nemoj da te netko čuje da kažeš da ja znam nešto raditi ... mogli bi te razapeti ... :lolcry:

nego, doooobra ona bosanska pizza ...  (y) (y)
Pih,neznalico  :mrgreen:

Shepa said:
Onda bi bija red da Straško počisti temu od pizdarija, stavi sve slike i filmiće, i zaključa je.
(y)

A Bole neka otvori temu o dojmovima.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Ta ti je na mijestu  (y) iako sam napisao dva,tri posta - više sam učio  :LOL:
 
Ja zadovoljan.  (y)
Ima dvije sitnice koje cekam, pukao je indikator pritiska ulja (plasticni) pa malo bali ulje, i neutral
Vrijeme je problem, ucinia san jedan dir od 5 km  :(
 
bole said:
Ja zadovoljan.  (y)
Ima dvije sitnice koje cekam, pukao je indikator pritiska ulja (plasticni) pa malo bali ulje, i neutral
Vrijeme je problem, ucinia san jedan dir od 5 km  :(
nije za slikanje  :shock: ...nismo ga vidli složenog  :mrgreen:
 
Bole: ima li kakvi osvrt,dojmovi......... :misli:
Ili i Ti iza straska moras dodatno sarafit :LOL:
 
nema nekih problema koje bi trebalo posebno opisivat, narucio sam jos par stvari koje moram naknadno zamjenit (oil pressure switch koji je naciknuo, i neutral switch) ali nisu jos stigli
to san zaboravia narucit tokom radova.
Regler mi je prnuo u meduvremenu, pa sad stoji na cteku dok je u garazi, morat cu uzet novi
Jos mi strasilo treba poslat neke sitnice elektronike koje se zavrsavaju da bi km/h bio u funkciji.
Motor sam samo kratko provozao, mozda 5-10 km, stvarno sam zadovoljan.
Mislim da cu stavit drugu pumpu kocnice, naime sad smo stavili brembo kljesta skupa s ovim WP wilicama i 320 diskovima, a pumpa je ostala ista od zx6r iz 98/99 godine. Cini mi se da je kocnica prije bila bolja, odnosno da je bolje grizla. Motor i sad odlicno koci, ali mislim da ce bit jos bolje s originalnom pumpom ili boljom koja se inace stavlja na superduke 990 (crijeva kocnica su opletena u oba slucaja),iako koliko se vozim, ova promjena pumpe se mozda nikad i ne dogodi
Blatobran oko kojeg sam bio toliko skeptican, koji je dosta strsio, sad je u zadovoljavajucem polozaju, jedako je odmaknut od gume naprid i nazad, po cca 1.5cm, zadovoljan, iako ako nekad u buducnosti naletim na jako slicam ili isti ali za kolo 17", zamjenit cu ga (ovaj sad je za kolo 18")
ovo su samo dojmovi s voznjice od 5-10km, ali kad napravim malo vise km, napisat cu kako je, di san falia, sta bi jos trebalo,.... itd

 
da radim opet, ovaj ili neki drugi motor slicnog tipa, opet bi ga dao njemu !
Jedina prepreka je daljina, bilo bi mi puno draze da je blize, pa da mogu vidjeti i mozda neke stvari mjenjat kako posao napreduje. Ovako preko slika i telefona je to malo nezgodno.
 
kubik said:
Idući korak je da dovezeš svog Z-ea na preradu  :mrgreen:

eeee, kad bi imo više love :mrgreen:, možda bi se dalo nešta  (y)
 
bole said:
da radim opet, ovaj ili neki drugi motor slicnog tipa, opet bi ga dao njemu !
Jedina prepreka je daljina, bilo bi mi puno draze da je blize, pa da mogu vidjeti i mozda neke stvari mjenjat kako posao napreduje. Ovako preko slika i telefona je to malo nezgodno.

i ja tebi da ispečeš ribu .... ali ovaj puta na vatrici kako si i rekao ....  :mrgreen: (y)