towarsaki i njegova uvrnuta mašta

DaRRth Vader said:
mislim da trebaš održati aukciju za novi ŠUBLER ...
da ti skoknem na Jakuševac kupiti jedan  :misli:
Ma ima on i onaj digitalni iz Lidla, al žena mu zabranila da ga dira s prljavim prstima...  :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
mislim da trebaš održati aukciju za novi ŠUBLER ...
To sam mu i ja htio reči ali on vjerovatno preferira te "ruske".                   
Inače,mislim da ima i one digitalne ali ih čuva za  posebne prilike,za prave motore. :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
mislim da trebaš održati aukciju za novi ŠUBLER ...
da ti skoknem na Jakuševac kupiti jedan  :misli:

i nisam zadovoljan dosjednom površinom glave...  :?
čista je istina ali  :misli:

tako je ... čista je... ;) a čista treba i biti ...  :jesus:

a daljnja (vjerovatno strojna) obrada će biti sukladna sa potrebama...  :mrgreen:
 
strasilo said:
evo samo za ova dva dušebrižnika...  :jesus: :jesus:

površina nasjedanja dosjeda je na najdebljem manja od 2mm ....  :jesus:

i zaista mi nije jasno koji qurac se uopće idem bilo kome dokazivati ili opravdavati ....  :LOL: :LOL:
je...trkeljamo bezveze...isti klinac 2 il 2,5 mm  :shock:
bitno je kad se slože ventili da dihtaju  (y) .....u slučaju sumnje....za provjeru ušerafim svjećice i natočim nitro-razređivača na ventile ( na preokrenutoj glavi) , ......ak ne propušta - dobro je  (y)

...al moramo malo pametovat...za mase  :LOL:
 
potrazujem kocnice od gsx1400, gsxr1000 k1/k2, zx9r, zx12r s pumpom

Kad bi netko s ovim gore nabrojenim motorima bio od volje pa samo izmjerio razmak vijaka/rupa prihvata na vilicu, i udaljenost od diska do mjesta kojim se kljesta naslanja na vilicu(kod vijka). 

isto tako imam i mjere diskova koje trebam kupiti
prednji disk:

fi diska 320
fi srca 64 mm
razmak rupa od centra do centra fi 80 mm
6 sarafa 8mm

offset nepoznat jer jos analiziram kljesta  :mrgreen:

hvala
 
Mislim da nece biti potrebna izrada diskova, trebamo samo neke mjere provjeriti prije narudbe. Ako bude potrebno, napravit ce se distanca za diskove, da legnu u kljesta,...
Trenutno trazim nekoga tko ima GSXR1000 2002 godina, da mi ove dvije mjere na kljestima izmjeri i napise. To se moze lako uzet dok su kljesta na motoru.
Hvala

Ako ova druga slike nije jasna, dok je celjust na motoru, trebam mjeru od diska do mjesta prihvata(gdje prihvat dira vilicu). 

 
ali najvažnije je da mi imamo pravac lanca .... centar kotača (koji se još može korigirati ako bude iz bilo kojeg razloga potrebe za tim) ... i da će disk moći sjesti samo tako ..  :mrgreen: :mrgreen:
 
mogo si to onda i u autocadu nacrtat  :mrgreen:
 
mogao sam, ali bilo bi to za didu ipak previše....  :jesus:
 
Jel to mene oko (fotka) vara ili taj lanac felša?
 
bole: te čeljusti od K1/K2 ti pasu na vilicu od ZXR 89-95 god. Na 7R ne idu jer je drugi razmak rupa.
Trebas samo istokariti 4 ovakve pikse jer su sarafi za prihvat čeljusti kod K1 manji nego za ZXR.
Ja ih imam na svome motoru

 
gepeze hvala na info  (y)

ima stras nekoga s gsx1400 u blizini, pa ce on sam premjeriti i prilagoditi sta treba prije nego narucim celjusti, tako da ce i taj dio ubrzo biti na putu  :mrgreen:
 
strasilo said:
ajde nemoj sad i ti  .. OK ? :eek:hne:

Stvarno pitam, znaš da ja ne pod.ebavam.
Čitam temu s izrazitim zanimanjem.
 
lajbek said:
Stvarno pitam, znaš da ja ne pod.ebavam.
Čitam temu s izrazitim zanimanjem.

na slici jako puno stvari izgleda drugačije ... ;) ali vjeruj mi, lanac je 100% u pravcu u kojem treba biti .... ;)

gepeze said:
bole: te čeljusti od K1/K2 ti pasu na vilicu od ZXR 89-95 god. Na 7R ne idu jer je drugi razmak rupa.
Trebas samo istokariti 4 ovakve pikse jer su sarafi za prihvat čeljusti kod K1 manji nego za ZXR.
Ja ih imam na svome motoru

ili 4 nova šarafa sa debljim "tijelom" i tanjim navojem ...  :mrgreen:  (y)