towarsaki i njegova uvrnuta mašta

e ovo je zadnji puta da idem nekome nešto pokazivati i dokazivati (osim boletu) ...  8)
 
a za tako nešto je bilo potrebno napraviti ovo ....  :mrgreen: :mrgreen:

za par piva dajem točne mjere i nacrte ...  :jesus: :jesus:
 
i sad napokon može i ostatak mašine u proste faktore ...  :LOL:
 
Straš svaka čast na trudu i fotkama, vjeroval sam ja i na riječ.
Stvarno se na onoj fotki prije činilo da ide u krivo, ali sad je sve jasno.
(y)
 
cijelo jutro pokušavam upaliti kantu i nikako, pa nikako ... i onda skužim da sam okrenuo radilicu naopako ... :eek:hne:
 
strasilo said:
cijelo jutro pokušavam upaliti kantu i nikako, pa nikako ... i onda skužim da sam okrenuo radilicu naopako ... :eek:hne:
Nije, nego ti je faz-lanac labav...
:mrgreen:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
bitno da je mašina u komadićima (boktepita ko će to sastaviti ...  :shock: )
 
sad ce opet kanonada da ides u detalje.. ali ja gustan  (y)
 
e, ako nekog danima kako izgledaju ventili i cilindar iznutra...  :jesus: :jesus:
 
eto još koja slika.... onako ... kog zanima neka gleda ..  (y)
 
svaka čast (y) (y)...vidim da tebi nije bilo dosadno...kao meni...na hebenom skijanju...al šta češ...navalila žena...

...sad na slikama tek vidim koliko dugačak pogonski lanac ima :misli:....i zar zaista nepostoji način,a ako postoji zašto neizbacite te platine i ubacite neku elektroniku :misli:
 
Sarinjo said:
svaka čast (y) (y)...vidim da tebi nije bilo dosadno...kao meni...na hebenom skijanju...al šta češ...navalila žena...

...sad na slikama tek vidim koliko dugačak pogonski lanac ima :misli:....i zar zaista nepostoji način,a ako postoji zašto neizbacite te platine i ubacite neku elektroniku :misli:

vidim da se ne čita s razumjevanjem ...  :jesus: :jesus:



 
a i ovaj doljnji blok je bio zmazani ko i ovaj gornji ....  :mrgreen: :mrgreen:
 
prvo sve benzinom ... pa ispireno kompresorom ... pa odmašćeno brake cleanerom ... pa sve dobro nasaftano uljem ...  :mrgreen:
 
Ja razrijeđenim Dimer-om ili benzinom što ga ovdašnji automobilisti greškom zamiješaju sa dizelom.A dešava se . :LOL: