towarsaki i njegova uvrnuta mašta

Tek sam sad skužio da mi je Bole napisao da je njemu potreban razmak od tuba do tuba 200mm što je za 45 mm šire od mojih ako sam dobro skužio.
 
tako je ... ;)

ovo što ti imaš ja manje više standardna dimenzija...  (y)
 
Kad vidim neku tvoju temu o radovima prosto se odusevim i sa uzivanjem citam i pratim. (y)
 
FZR_1000 said:
Prepravio sam nacrt, nadam se da će pomoć  (y)

to bi recimo bilo to što se tiče razmaka vilica.... ostale mjere moram provjeriti ...  (y)

sad još da to netko i napravi ...  :LOL: :LOL:

Brka said:
Kad vidim neku tvoju temu o radovima prosto se odusevim i sa uzivanjem citam i pratim. (y)

thx  (y)
 
poučno  (y)

mogao si i bolju pjesmu staviti kao podlogu  :mrgreen:
 
stiglo nešto novog materijala za posao, pa bilo i posla...  :LOL: :LOL:
 
došli i diskovi (u paketu) pa se bilo znatno lakše "igrati" sa čeljustima....  :mrgreen: :mrgreen:
 
pa bio red za probu staviti i ovo "novo" čudo od vilica... (jebeno izgledaju)

prvo stare, pa nove ... čisto radi usporedbe.. :)

 
pa malo izprobavanja ostalih čeljusti na "probnom" stolu ...  :LOL: :LOL: ....

 
pa onda i kombinacije čeljusti sa vilicom na motoru ...  :LOL: :LOL:
 
i ništa od svega ovog nije plug'n'play .....  :( :(

sve moram prepravljati ...  :mrgreen: :mrgreen:

btw, zna li netko dali je ležaj 30x47x12 standardna dimenzija (kuglični, po mogućnosti ZZ ) ?
 
limit said:
Ja sam onda jedini što mu se više sviđaju one starinske vilice  :mrgreen:

imao sam s Boletom dukotrajnu diskusiju na tu temu ...  :mrgreen: :mrgreen:


da su na motoru uske gume, mali diskovi, bez ojačavanja rame..... ja bih ga do zadnjih atoma snage nagovarao na stare vilice.... no, ovako se i ja poprilično dvoumim ... iako sa veliki ljubitelj OLDschool ..  :?
 
Kawac u Kaplot Cargu izgleda opako sa USD vilicama, ali kad je nešto starije onda je nekako ljepo vidjeti standardne teleskope.


P.S.  :mrgreen: Imat ću ja jedne xjr1200SP vilice, na koje ide kotač od FZR-a ili drugih yamaha koje imaju 320mm diskove zajedno sa custom trokutima
limit, ovo izgleda opasno  (y)