TPS na Fz6

El Diablo

New member
malo citam okolo i nadem da su na fz6 ugradivali neke neispravne,pa me zanima na kojim modelima odnosno na kojim godistima yamahe se to pojavljuje??  moja je 2005, pa jel zna ko dal imam razloga za brigu i dal moram posjetit servisera da mi to zamijeni,jer kolko vidim uz garanciju je besplatna zamjena???!!!!
 
Meni je receno da samo modeli 2004 imaju problema sa TPS i da sa zamjenom se problem nece vise pojavljivati. Treci put bog pomaze  :mrgreen:
 
Tribaju li se skinut plastike i rezervar za pogledat one brojeve koji pokazuju je li stari ili novi model?
Moj je 01/2004 i samo par puta me zezao (bez nekog uzorka) i prijavio sam to u Piccila i on je rekao da to nece minjat nego ako se pogorsa da ce onda. Meni garancija istice za par dana!!!! Sta da radim?
E i napomenija mi je da ako istekne garancija da je zabiljezio da me to zezalo pa ce to rijesit i ako istekne garancija. Al to i tako moze?? :misli:
 
izgleda da kod nas svako svašta može radit,samo neka on tebi to napismeno pa moš prst u uvo i pivat :LOL:
 
Da trazi na pismeno samo mislim da ti ni onda nece pomoci.
A Piccilo ti nece to mjenjati jer mu se neda ispunjavati zahtjeve i raditi nesto besplatno.
Prijatelju moj, u banani si. Sva sreca da to nije skupo.
 
1054kn u elodi ali izmedju nas, cuo sam da u Pevecu je snizenje :mrgreen:
 
Vidim ja da bija moga puno banana kupit za tih 1054 kn! :x

Ja sam jedan od onih sta viruju u ljude dok ih ne zajebu.A onda...bizite od mene.
Znam POUZDANO da se svasta da izreklamirat i nakon isteka garancije.Jednostavno se napise da je neki drugi motor koji je jos u garanciji riknija. Samo od toga se moze lipo zivit.  :mrgreen:

Sta je je zezalo me je to samo par puta u ove 2 godine i 11900Kn

A sad ozbiljno - kako nac taj TPS i mora li se skidat rezervar,bocna plastika ili sta?

Hvala
 
Skines rezervar, mislim da moras i akumulator i onda ti "smetalo" stoji na ljevoj strani motora.
Evo da se snadjes lakse








 
Linza hvala.
Valjda necu sve shebat. Inace sam jako spretan sa prstima. Jedva da se uspijem nahranit sa zlicom :)
 
Kaj ti planiras? Izvadit ga van i ocistit? On se mjenja a ne reparira
 
ha ha, ja sam mislija na skidanje plastika, rezervara i akumulatora...