Tražim elektroničara

Ibiza

Administrator
...koji je vješt sa lemilicom. Trebalo bi mi izraditi regler prema shemi koju imam. Kako je regler za Suze iz '80-ih tražena roba, mogao bi zaraditi i još koju kunu... :)
 
Mislim da sa tim ne bi trebalo biti problema, javi se na mail sa detaljima
Pozdrav
 
bismarck said:
Mislim da sa tim ne bi trebalo biti problema, javi se na mail sa detaljima
Pozdrav

Da, pričala mi jedna da si vješt sa malim stvarima(u svojoj ruci) :LOL: :LOL:
 
mate said:
Bando nema sad izvlakuše...znamo da se igrao s tvojim..ajde, nije sramota... :mrgreen:
...pa i nije...nije smio preko ceste do pješčanika pa mu je bilo bez veze :mrgreen: :mrgreen:
 
Bismarck :naklon:
Shema ti je na mailu, pa vidi moze li se (meni se cini da ima visak dijelova :mrgreen: )
 
Ibiza
Skinuo sam shemu sa maila, sad se raspitujem za dijelove, onaj ispravljač je najskuplji, a i treba ga naručivati i čekati.
Inače, dijelova ima vrlo malo za takav sklop, i nije ga neki problem napraviti 8)
Možemo se čuti na mob 091/2526909
Pozdrav
 
Bismarck, svaka čast! :naklon: Ljudi gle samo ovo remek djelo

regler.jpg


žurim, čujemo se kasnije... (y)
 
Stvarno lijepo oku...cime se ti, Bismarck, inace bavis...?
 
Cigla said:
Stvarno lijepo oku...cime se ti, Bismarck, inace bavis...?

Well...računala (hardware, software, mreže), elektronika, pomalo alarmi i reklame (svijetleće ili ne), mrvicu strojarstva...
 
bismarck said:
Well...računala (hardware, software, mreže), elektronika, pomalo alarmi i reklame (svijetleće ili ne), mrvicu strojarstva...


:D Ma nemoj :D
a ispijanje :piva: si zaboravil :?:
pazi 0,0 :!:
 
4rijeke said:
bismarck said:
Well...računala (hardware, software, mreže), elektronika, pomalo alarmi i reklame (svijetleće ili ne), mrvicu strojarstva...


:D Ma nemoj :D
a ispijanje :piva: si zaboravil :?:
pazi 0,0 :!:

:!: Pa da, to sam sasvim zaboravil, a s obzirom na 0,0 - pijem da to zaboravim :idea: