Tracer 700

Bok ljudi, ima li tko ideju zbog čega bi mi motor mogao trošiti više u odnosu na prošle sezone ? Nije to neka dramatična razlika, ali od nekih 4.2 na 5 l s time da je režim vožnje ostao isti , jedina promjena su nove gume i redovan servis. Gume su klasika sport touring pirelli .
 
Bok ljudi, ima li tko ideju zbog čega bi mi motor mogao trošiti više u odnosu na prošle sezone ? Nije to neka dramatična razlika, ali od nekih 4.2 na 5 l s time da je režim vožnje ostao isti , jedina promjena su nove gume i redovan servis. Gume su klasika sport touring pirelli .
Meni je na 14 000km bio prosjek 3.9l.
Nisam ga štedio ali vožnja je bila isključivo otvorena cesta.
A 5l je puno za taj motor ako si solo i bez neke prtljage, te nisi stalno u gradu ili autocesti
 
Lo
Bok ljudi, ima li tko ideju zbog čega bi mi motor mogao trošiti više u odnosu na prošle sezone ? Nije to neka dramatična razlika, ali od nekih 4.2 na 5 l s time da je režim vožnje ostao isti , jedina promjena su nove gume i redovan servis. Gume su klasika sport touring pirelli .
Lošije gorivo
 
Meni je na 14 000km bio prosjek 3.9l.
Nisam ga štedio ali vožnja je bila isključivo otvorena cesta.
A 5l je puno za taj motor ako si solo i bez neke prtljage, te nisi stalno u gradu ili autocesti
Ma sve mi je to čudno, majstor u servisu veli da ne dramim da to može biti 100 stvari da se ne isplati tražiti uzrok maltene dok ne dođe do potrošnje od 10 l 🤦
 
Si sigiran u ovo, da se nisi ti malo opustio na motoru pa ga odvrces malo zesce, mislim da ti u tom grmu lezi zec

Želiš mu poručiti, da mu nudiš povoljno svog tuona, sa normalnom potrošnjom? buahahahah
 
  • Like
Reactions: Lovro
Bok ljudi, ima li tko ideju zbog čega bi mi motor mogao trošiti više u odnosu na prošle sezone ? Nije to neka dramatična razlika, ali od nekih 4.2 na 5 l s time da je režim vožnje ostao isti , jedina promjena su nove gume i redovan servis. Gume su klasika sport touring pirelli .
Nove gume veče trenje i veči radijus.:unsure:
 
Si sigiran u ovo, da se nisi ti malo opustio na motoru pa ga odvrces malo zesce, mislim da ti u tom grmu lezi zec
baš suprotno, kada sam uočio povećanu potrošnju smanjio sam gas, a jednako troši i na otvorenoj cesti i u gradu :unsure:
 
ja otkad sam stavio mitas, potrošnja mi se smanjila za 0,43 litre
 
  • Haha
Reactions: Lovro
Pozdrav
Ima li koji Tracer 700 u Istri?
2017 ,2018 godište.
Interesira me orginal sic,imam comfirt sic i ne paše mi,pa bi volio sjesti na Tracera sa orginal sicom ,a rado bi ga zamijenio za orginal,pa ako ima koga rado bi volio da mi se javi ,zahvaljujem.
 
Pozdrav
Ima li koji Tracer 700 u Istri?
2017 ,2018 godište.
Interesira me orginal sic,imam comfirt sic i ne paše mi,pa bi volio sjesti na Tracera sa orginal sicom ,a rado bi ga zamijenio za orginal,pa ako ima koga rado bi volio da mi se javi ,zahvaljujem.
Sjedni na dasku sa malo spužve i to ti je to 😂
šalim se, nije ti dobar za vožnju taj comfort ili ?
Ja sam svoj dao pretapecirati da bi bio ugodniji pa me čudi što će ti tvrdi sic ?